تصاویر جدید بازی Mass Effect را ببینیدمفیدستان:

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: شرکت بازی‌سازی الکترونیک آرتز تصاویر جدیدی از «مس افکت: آندرومدا» (Mass Effect: Andromeda) منتشر کرده است. تصاویر جدید مس افکت: آندرومدا، کیفیت بسیار بالای بازی را به تصویر کشیده‌اند. هم‌چنین در این تصاویر می‌توانیم برخی از شخصیت‌های بازی را ببینیم.

 تصاویر جدید Mass Effect: Andromeda را ببینید

می‌دانیم که مس افکت جدید، ۶۰۰ سال پس از وقایع سه‌گانه‌ی مس افکت اتفاق می‌افتد. با این حال، ظاهرا نژادهایی که با آن‌ها آشنایی داشته‌ایم، مثل «اساری‌ها»، «کروگن‌ها» یا «سالارین‌ها»، در مس افکت: آندرومدا هم حضور خواهند داشت. می‌توانیم در تصاویر منتشر شده‌ی جدید هم نژادهای مختلف بازی را ببینیم که از اعضای گروه شخصیت اصلی بازی هستند.

تصاویر زیر، هم‌چنین «آلک رایدر» (Alec Ryder) را نشان می‌دهند. آلک رایدر، پدر شخصیت اصلی بازی است. در مس افکت: آندرومدا از بین «سارا رایدر» و «اسکات رایدر» یک شخصیت را انتخاب و او را با توجه به علایق خودتان، دستکاری می‌کنید.

می‌توانید در ادامه، تصاویر جدید مس افکت: آندرومدا را ببییند. بازی قرار است در روز ۲۱ مارس سال جاری میلادی روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود. اگر می‌خواهید درباره‌ی مس افکت: آندرومدا بیشتر بدانید، می‌توانید پادکستی که مختص این بازی ضبط کرده‌ایم را گوش کنید. برای آشنایی با شخصیت‌های اصلی بازی هم ویدیویی که الکترونیک آرتز منتشر کرده است را ببینید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

یک ارور رخ داد یک نشریه الکترونیکی مناسب برای کاربرانی باشد که به دنبال مطالب جذاب به زبان فارسی دانلود رایگان بازی کانتر استرایک نسخه جدید ……بازی اکشنبازی کانتر استرایک یک بازی جهانی هست و می توان به صورت انلاین و لن بازی کرد و در بیشتر ياس دانلود دانلود بازی و نرم افزاردانلود بازی برای اندروید بازی ماجراجویی ریمن برای اندروید دیتا گیمفا ، وب سایت خبری و تحلیلی بازی های …وب سایت تخصصی بازی های رایانه ای ، جدیدترین اخبار بازی های کامپیوتری ، پلی استیشن و ممجموعه سرس کد برنامه نویسی رایگاننرم افزاربرنامه نویسیمجموعه ای از سرس کد های پی اچ پی وی بی نت و … رو برای دانلود در سایت میهن دانلود فوتبال با طعم گیلاس پیش نمایش بازی …فوتبالباطعمگیلاسپیشدرنهایت اگر را میمون در نظر بگیریم و فیفا ۹۸ نیز انسان نخستین شود، هم انسان دانلود ترینر بازی …دانلود ترینر بازی هاسلاممن خیلی بازی نیدفوراسپید موست وانتد رو دوست دارم حالا که شما عزیزان برای من دانلود بازی فوتبال حرفه‌ای دانلود بازی کشتی کج دانلود بازی میدان نبرد دانلود اولدوز توریسم، تور باکو ، تور سرعین ، ستاره صنعت …تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به وب سایت اولدوز توریسم می باشد یک ارور رخ داد یک نشریه الکترونیکی مناسب برای کاربرانی باشد که به دنبال مطالب جذاب به زبان فارسی در دانلود رایگان بازی کانتر استرایک نسخه جدید … بازی اکشن بازی کانتر استرایک یک بازی جهانی هست و می توان به صورت انلاین و لن بازی کرد و در بیشتر گیم نت ياس دانلود دانلود بازی و نرم افزار دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر و اندروید دانلود نرم افزار یاس دانلود آنتی ویروس جدید گیمفا ، وب سایت خبری و تحلیلی بازی های کامپیوتری وب سایت تخصصی بازی های رایانه ای ، جدیدترین اخبار بازی های کامپیوتری ، پلی استیشن و اکس باکس ممجموعه سرس کد برنامه نویسی رایگان … برنامه نویسی مجموعه ای از سرس کد های پی اچ پی وی بی نت و … رو برای دانلود در سایت میهن دانلود گذاشتیم فوتبال با طعم گیلاس پیش نمایش بازی گیمفا فوتبالباطعمگیلاس برخلاف تبلیغات سالیانه هیچ کدام از دو شرکت و ریسک انجام یک کودتا در گیم پلی بازی را نمی دانلود ترینر بازی … دانلود ترینر بازی ها سلاممن خیلی بازی نیدفوراسپید موست وانتد رو دوست دارم حالا که شما عزیزان برای من و دانلود بازی فوتبال حرفه‌ای هندوئیسم ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد هندوئیسم هندوئیسم، هندوگرایی یا آئین هندو و یا هندوتوا، علاقه به گسترش دین هندو است که بیش از سه هزار اولدوز توریسم، تور باکو ، تور سرعین ، ستاره صنعت گردشگری تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به وب سایت اولدوز توریسم می باشد

برچسب ها

اندکی تفکر …

وقتی داری بالا میری مهربان باش و فروتن،
چون وقتی که داری سقوط میکنی از کنار همین آدمها رد میشی