پر بازدید ترین مطالب

تصاوير منتسب به نوکيا 9 خبر از نمايشگر با لبه هاي خميده مي دهند


تصاوير منتسب به نوکيا 9 خبر از نمايشگر با لبه هاي خميده مي دهند

خبرگزاري آريا – به تازگي تصاويري از موبايل نوکيا 9 منتشر شده که بر اساس آنها به نظر مي رسد موبايل پرچمدار آتي کمپاني HMD Global از نمايشگري با لبه هاي خميده بهره مي برد.
نوکيا 9
طراحي اين موبايل که سري گلکسي اج سامسونگ را در ذهن تداعي مي کند، نشان از نمايشگري با نسبت 18 به 9 دارد و البته به نظر مي رسد حاشيه هاي نمايشگر نوکيا 9 نسبت به موبايل هاي ال جي وي 30 و گلکسي نوت 8 (بررسي ديجياتو) بيشتر باشد.
بنا بر گزارش ها نوکيا 9 احتمالاً از بدنه اي از جنس شيشه و فلز بهره مند خواهد بود و دوربين اصلي دوگانه با قرار گيري به صورت عمودي و در ميانه قاب پشتي به همراه فلش دوگانه براي آن در نظر گرفته خواهد شد. همچنين حسگر اثر انگشت در قاب پشتي قرار خواهد گرفت.
بر اساس اين تصاوير به نظر مي رسد اپليکيشن دوربين نوکيا 9 نيز مشابه با همان مواردي باشد که پيش از اين در موبايل هاي عرضه شده کمپاني HMD Global ارائه شده. انتظار مي رود اين تلفن هوشمند پرچمدار از چيپست اسنپدراگون 845 بهره ببرد.
نوکيا 9
همچنين از آنجايي که سامسونگ قصد دارد موبايل هاي سري گلکسي اس 9 ويژه آمريکا را با چيپست ياد شده و در تعداد بالا به بازار عرضه کند، به نظر مي رسد کاهش موجودي کوالکام موجب به تعويق افتادن عرضه نوکيا 9 تا ميانه هاي سال جاري ميلادي گردد.
چندي قبل HMD Global دعوتنامه هاي کنفرانس خبري خود در 6 اسفندماه در کنگره جهاني موبايل را ارسال کرد؛ دعوت نامه هايي که در آن به کنفرانسي «صميمي و منحصربفرد» اشاره شده بود. بنا بر اطلاعاتي که از طريق برخي منابع منتشر شده، نوکيا 9 نيز در اين مراسم معرفي خواهد شد.
همچنين انتظار مي رود موبايل نوکيا 7 پلاس در اين رويداد معرفي شود. بر اساس گزارشات اين موبايل ميان رده از پردازنده اسنپدراگون 660 به همراه دوربين دوگانه بهره مند خواهد بود.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب