پر بازدید ترین مطالب

تصاوير جديدي از ميزو ام 6 اس منتشر شد


تصاوير جديدي از ميزو ام 6 اس منتشر شد

خبرگزاري آريا – کمپاني چيني ميزو تابستان امسال از گوشي ميان رده جديد خود با نام ام 6 رونمايي کرد. حال اين کمپاني قصد دارد تا نسخه جديدي از اين گوشي را با نام ام 6 اس تا پايان سال 2017 معرفي و عرضه نمايد.
به گزارش جام‌جم آنلاين به نقل از ديجي‌رو، امروز تصاويري از ميزو ام 6 اس منتشر شد که قاب جلويي و کناري اين گوشي را نشان مي‌دهند.

همانطور که در تصاوير مشخص است بيشتر قاب جلويي گوشي به نمايشگر آن اختصاص دارد و حاشيه‌هاي اطراف صفحه نمايش نازک هستند، البته در مقايسه با برخي گوشي‌هاي چيني ديگر مانند اپو A79 حاشيه‌هاي بالا و پايين صفحه نمايش کمي بيشتر است.

نکته جالب در تصاوير منتشر شده مربوط به مکان حسگر اثرانگشت اين گوشي است که در قاب کناري به چشم مي‌خورد. تصويري از قاب پشتي ام 6 اس منتشر نشده ولي همانند نسل قبلي اين گوشي يعني ام 5 اس خبري از دوربين دوگانه نيست و در قاب پشتي لنز تکي دوربين همراه با فلش LED قرار خواهند داشت.
نسل قبلي ام 6 اس يعني ميزو ام 5 اس در ماه فوريه امسال معرفي و عرضه شد، ولي گويا کمپاني چيني قصد دارد روز 20 دسامبر از نسل جديد ميان رده خود رونمايي کند و تا پايان سال 2017 آن را عرضه کند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب