تردید (داستانک)

 وقتی صدایش کردند و سرش را برگرداند ؛ هنوز در باز بود ؛ سریع به سمت آسمان پرواز کردم: هنوز کاملاً خارج نشده بودم که متوجه فرار من شد و در را محکم به رویم بست. من به داخل پرت شدم و بالم زخمی شد ؛ زخم پرواز رنج اسارت را چند برابر کرد.

مدتها گذشت با مراقبت زندانبان مهربان حالم رو به بهبودی رفت. تا اینکه دوباره فرصتی به دست آمد ؛ این بار می خواست آذوقه ام را داخل قفس بگذارد که از دستش افتاد. فراموش کرد که در را گشوده ! و مشغول جمع کردن آذوقه از روی زمین شد ! قلبم به شدت می تپید به نفس نفس افتاده بودم. با خودم گفتم ؛ اون بیرون کی منتظره منه؟ کی اصلاً منو یادشه؟ اگر بعد از اینهمه اسارت توان یافتن آذوقه را از دست داده باشم چی؟ حتماً از گرسنگی خواهم مرد ؛ اگر دوباره بالهایم زخمی بشن ! اینبار ممکنه دیگر نتونم پرواز کنم و تا آخر عمر اینجا بمونم. اگر . . . هنوز داشتم با خودم فکر می کردم که زندانبان در مقابل چشم های مبهوتم در را محکم به رویم بست، این بار ضربه اش قلبم را شکست. از آن زمان تا به امروز پیر و خسته در حسرت تمام هویت و معنایم هستم: پرواز در آسمان.

آرین دخت فرناد پور

منبع : مفیدستان
کپی بدون لینک به مفیدستان مجاز نمی باشد.

عبارات مرتبط با این موضوع

توصیه هایی برای جلوگیری از خیانتاسلایدتوصیه هایی برای جلوگیری از خیانت یک متخصص ترمیم و بهبود روابط ناشی از خیانت همسران با یک مرد واقعی نباید فندکش را خانهٔ یک زن تنها جا …یک مرد واقعی نباید فندکش را خانهٔ یک زن تنها جا بگذاردتوضیحات محسنی اژه ای درباره پرونده سعید طوسی …توضیحاتمحسنیاژهایمجله مراحم سخنگوی قوه قضائیه در یکصد و سومین نشست خبری خود توضیحاتی را درباره رسیدگی سری پنجم مجموعه ای از ترانه های شاد کودکانه ترانه …سری پنجم مجموعه ترانه های شاد کودکانه باز هم با سری جدید ترانه های کودکانه در خدمت شما داستان های کوتاه پندآموز سایت پندآموز سرشار از داستانهای کوتاه پند آموز و حکیمانه ، قصه های جذاب و خواندنی اعدامی های کودتای نوژه نقش مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای در خنثی‌سازی کودتای نوژه بدون تردید فال روزانه چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹فالروزانهفال روزانه متولدین شهریور امروز وقتی که ماه در نشانه شما به بهرام می‌پیوندد، شما عناصر داستان ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادعناصرداستانعناصر داستان اجزای بنیادین تشکیل دهندهٔ داستان هستند میان اهل فن و نویسندگان در مورد روزنامه‌ها پس از درگذشت خلخالی چه نوشتند؟آفتاب میثم غلامپور ساعت‌های پایانی روز عید فطر سال ۱۳۸۲ بود که آیت‌الله محمدصادق دزیره آن ماری سلینکو جاکتابیناپلئون بدون روتوش گاهی رمان‌هایی نوشته می‌شوند که در بستر یک تاریخِ واقعی روی داده توصیه هایی برای جلوگیری از خیانت اسلاید توصیه هایی برای جلوگیری از خیانت یک متخصص ترمیم و بهبود روابط ناشی از خیانت همسران با اشاره یک مرد واقعی نباید فندکش را خانهٔ یک زن تنها جا بگذارد یک مرد واقعی نباید فندکش را خانهٔ یک زن تنها جا بگذارد توضیحات محسنی اژه ای درباره پرونده سعید طوسی مجله مراحم توضیحاتمحسنیاژهای محسنی اژه‌ای در صدوسومین نشست خبری قوه قضائیه در رابطه با پرونده سعید طوسی، گفت فردی شکایت داستان های کوتاه پندآموز سایت پندآموز سرشار از داستانهای کوتاه پند آموز و حکیمانه ، قصه های جذاب و خواندنی برای همه سری پنجم مجموعه ای از ترانه های شاد کودکانه ترانه کودکانه سری پنجم مجموعه ترانه های شاد کودکانه باز هم با سری جدید ترانه های کودکانه در خدمت شما اعدامی های کودتای نوژه نقش مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای در خنثی‌سازی کودتای نوژه بدون تردید کودتای عناصر داستان ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد عناصرداستان عناصر داستان اجزای بنیادین تشکیل دهندهٔ داستان هستند میان اهل فن و نویسندگان در مورد تعداد فال روزانه چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹ فال روزانه فال روزانه متولدین شهریور امروز وقتی که ماه در نشانه شما به بهرام می‌پیوندد، شما زیاد شاد خانه مهر گاهی در مرحله آشنایی، دختر یا پسر ویا هردو بنا به دلایلی شک و تردید دارند، بعضی از مسائل در روزنامه‌ها پس از درگذشت خلخالی چه نوشتند؟ آفتاب میثم غلامپور ساعت‌های پایانی روز عید فطر سال ۱۳۸۲ بود که آیت‌الله محمدصادق خلخالی

برچسب ها

اندکی تفکر …

پیش از آنکه بالارفتن از نردبان موفقیت را آغاز کنید، مطمئن شوید که نردبان را به ساختمان مناسب تکیه داده اید.
استفان کاوی

پر بازدیدترین مطالب