پر بازدید ترین مطالب

تردد در راه‌های برون شهری افزایش یافت


خبرگزاری ایرنا: بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و سامانه‌های تردد شمار مرکز مدیریت راه های کشور، رفت و آمد خودروها در راه های برون شهری در 24 ساعت گذشته نسبت به روز قبل از آن 6.3 درصد افزایش یافت.

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2176 تردد شمار فعال در راههای برون‌ شهری، در این مدت سهم وسایل نقلیه سنگین 10.9 درصد، اوج تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح انجام شده و هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

در 24 ساعت گذشته آزادراه تهران – قم ، آزادراه کرج – قزوین، آزادراه تهران – کرج، آزادراه کرج – تهران ، آزادراه قزوین – کرج، تهران – پاکدشت، آزادراه تهران – ساوه، آزادراه ساوه – تهران ، آزادراه قم – تهران و پاکدشت – تهران بیشترین تردد را به خود اختصاص دادند.

** ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی:

محور رامیان- اولنگ – شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان و محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان های البرز و تهران، تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود خواهد بود.

محور فرعی گنجنامه – تویسرکان، واقع در استان همدان و محور سی سخت – نورآباد ( سمیرم )، واقع در استان های کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی همچنان مسدود است.

محور پونل – خلخال، واقع در استان گیلان نیز تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی در این مسیر مسدود شده است.

به گزارش مرکز مدیریت راه های کشور، در حال حاضر به ‌استثنای محورهای مسدود،‌ مابقی راه های کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.

هموطنان برای دریافت اطلاعات راه‌ها و آخرین وضعیت راه های کشور می توانند عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌های 141 و 88925252 تماس بگیرند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب