پر بازدید ترین مطالب

بوردرلندز بعدي احتمالا امسال معرفي و عرضه مي شود


بوردرلندز بعدي احتمالا امسال معرفي و عرضه مي شود

خبرگزاري آريا – کمپاني «تيک تو» طي فراخواني خبر از عرضه عنوان جديدي از يکي از بزرگ ترين فرانچايزهاي برند 2K است. عنواني که به نظر مي رسد نسخه بعدي سري محبوب بوردرلندز باشد.
جدا از آن که يکي از مهم ترين بازي هاي کمپاني تيک تو يعني Red Dead Redemption 2 تاخير خورده است، اين کمپاني مي خواهد به سرمايه گذاران اين پيام را منتقل کند که برنامه تجاري آن ها در سال 2019 تغيير نکرده و عنوان جديدي نيز در راه است.
زماني که راک استار خبر از به تعويق افتادن تاريخ انتشار Read Dead Redemption 2 تا پايير سال جاري ميلادي را دارد، تيک تو بيانيه مطبوعاتي را منتشر کرد که در آن به عرضه يکي از مهم ترين بازي هاي استوديوهاي 2K در سال مالي 2019 اشاره شده است.
اين اولين باري نيست که تيک تو خبر از ساخت يک بازي بزرگ مي دهد. در واقع، اين فراخوان پيش از اين نيز در سه ماهه چهارم سال 2017 ميلادي اين کمپاني نيز اعلام شده بود.
مدير تيک تو حرفي از عنوان اين بازي به ميان نياورده است اما حدس هايي مبني بر اين که اين بازي، قسمت بعدي از سري بوردرلندز يا بايوشاک باشد، شنيده مي شود.
در سال 2015 ميلادي، مدير وقت تيک تو به ساخت يک بوردرلندز جديد براي کنسول هاي نسل هشتم اشاره کرد. چند ماه بعد، طي پنل PAX East، مديرعامل اين کمپاني خبر از ساخت يک بوردرلنز ديگر داد.
سرانجام در ماه سپتامبر سال کذشته، توسط PitChford مشخص شد که حدود 90 درصد کارکنان استوديو Gearbox مشغول کار روي بوردلنز بعدي هستند. همان ماه Gearbox اعلام کرد که ديگر محتواي جديدي براي Battleroom منتشر نخواهد کرد که اين به معنا است که آن ها تمام تمرکز خود را روي بوردرلندز بعدي گذاشته اند.
البته، هنوز مشخص نشده که آيا اين نسخه جديد، بوردرلندز 3 نام خواهد داشت يا نه و بايد براي اطلاعات بيشتر از اين بازي، منتظر ناشرين و سازندگان آن ماند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب