به اشیا زل بزنید تا روشن شوند!مفیدستان:

خبرگزاری مهر: شاید تصورکردن این موضوع دشوار باشد، اما در آینده نه چندان دور برای روشن کردن وسایل برقی مانند لامپ منازل، تلویزیون و … تنها کافیست برای مدت کوتاهی به آنها خیره شوید.

 در آینده ای نه چندان دور؛به اشیا زل بزنید تا روشن شوند!

به نقل از دیجیتال ترندز، بر اساس اختراعی که به تازگی توسط آمازون به ثبت رسیده فناوری خاصی توسط این شرکت ابداع شده که روشن کردن وسایل برقی را با زل زدن به آنها ممکن می کند.

آمازون تلاش برای ابداع این فناوری را از ماه می سال ۲۰۱۲ آغاز کرده بود، اما ظاهرا به تازگی موفق شده اختراع مذکور را به تکامل برساند.

Kenneth M. Karakotsios  و  Issac S. Noble به همین منظور عینک خاصی را طراحی کرده اند که برای کنترل وسایل برقی با نگاه کردن به آنها قابل استفاده است. البته این عینک ها صدور فرامین دیگری را به صورت صوتی ممکن می کنند. همچنین می توان با استفاده از عینک های یاد شده اطلاعاتی را در مورد اشیای پیرامونی و حتی افرادی که دور و بر شما هستند، دریافت کرد.

به عنوان مثال با خیره شدن به یک کتاب می توانید از نام و مشخصات نویسنده، شرح حالی در مورد محتوای کتاب، کتاب های مرتبط، قیمت این کتاب و نحوه خرید آن مطلع شوید.

کاربران علاوه بر زل زدن می توانند برای روشن کردن هر ابزار کلمه روشن یا on را به کار ببرند و برای کم و زیاد کردن صدای تلویزیون دست خود را بلند کنند. همچنین می توان برای تعویض شبکه ها از روش های دیگری استفاده کرد.

عینک های یاد شده علاوه بر شناسایی چهره افراد می توانند به ورودی ها یا خروجی های صوتی متصل شوند و لذا وقتی شما وارد یک اتاق شوید می توانید اطلاعاتی در مورد تمامی افراد حاضر در یک اتاق مانند اسامی و شغلشان دریافت کنید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

رنگ در معماری شاهکاررنگ، رنگ و باز هم رنگ چه کارکنیم تا فضایی شادتر و متنوع تر داشته باشیم تحقیقات شگفت فن بیان،اصول سخنرانی و هنرگویندگی وگفتگو …در این مقاله سعی شده است تا،با استفاده از کتابهای مربوط به علوم تربیتیتعلیم وتربیت استرس و راههای رسیدن به آرامش روح و روان آرشیو …تضادها رو درك كنيم سياه و سفيد، سرد و گرم، زشت و زيبا به تضادها فكر كن وقتي كه در آیا اجنه می توانند یک انسان را بکشند؟ شهر سوالهمانگونه که از اسم جن روشن است، موجودی پوشیده است که احوالش برای ما خیلی روشن نیستعکسهاي داغ داغ طوطی کاسکوسبزيجات و ميوه جات مفيد براي پرندگان زينتي در اين قسمت به معرفي تعدادي از سبزيجات كه شعرروانشناسیهزار نکته در باره زن ۳۱۲زن خندان، سرور و مو فقیت را به خانه می آ ورد و ولی زن تر شر و و جهانگردی و مدیریتمدرسه تاریخی سعادت این مدرسه در سال خورشیدی، به سبک نوین آموزشی به دستور احمد خان نوشته های خواندنی روح‌اله شنبه ‏ ‏ اگر جمعیت چین به شکل یک صف از مقابل شما راه بروند، این صف چهار ستاره مانده به صبحگل آقا؛ مهدی حجوانی نویسنده و پژوهش‌گر ادبیات کودک و نوجوان به‌تازگی کتابی را با نام کافه معماری پورتال تخصصی معماریباسلام به کافه معماری خوش آمدید توجه سایت و فروشگاه کافه معماری تاسیس شد کافه معماری رنگ در معماری شاهکار رنگ، رنگ و باز هم رنگ چه کارکنیم تا فضایی شادتر و متنوع تر داشته باشیم تحقیقات شگفت انگیز فن بیان،اصول سخنرانی و هنرگویندگی وگفتگو آموزش حرف زدن به در این مقاله سعی شده است تا،با استفاده از کتابهای مربوط به علوم تربیتیتعلیم وتربیت،اهمیت استرس و راههای رسیدن به آرامش روح و روان آرشیو سایت علمی تضادها رو درك كنيم سياه و سفيد، سرد و گرم، زشت و زيبا به تضادها فكر كن وقتي كه در طبيعت عکسهاي داغ داغ طوطی کاسکو انواع علائم بيماري اين پرنده ١بی حالی و گوشه گیری طوطی ٢سر به زیر گرفتن و یا قرار دادن سر شعرروانشناسی هزارنکته درباره زن ۲۴۳قلب زن هرگز پیر نمی شود ؟ ۲۴۴زنی که به همسری بر می گزینی ، تنها آیا اجنه می توانند یک انسان را بکشند؟ شهر سوال همانگونه که از اسم جن روشن است، موجودی پوشیده است که احوالش برای ما خیلی روشن نیست جهانگردی و مدیریت مدرسه تاریخی سعادت این مدرسه در سال خورشیدی، به سبک نوین آموزشی به دستور احمد خان چهار ستاره مانده به صبح چهار ستاره مانده به صبح گل آقا؛ مهدی حجوانی نویسنده و پژوهش‌گر ادبیات کودک و نوجوان به نوشته های خواندنی روح‌اله شنبه ‏ ‏ اگر جمعیت چین به شکل یک صف از مقابل شما راه بروند، این صف به کافه معماری پورتال تخصصی معماری باسلام به کافه معماری خوش آمدید توجه سایت و فروشگاه کافه معماری تاسیس شد کافه معماری

برچسب ها

اندکی تفکر …

پدر اگه پولدار است همه جوانیش را داده
واگر بی پول است همه زندگیش را
تا نانی لای سفره گذارد و تو بزرگ شوی
و برایش همین بس که بگویند سر سفره پدرش بزرگ شد...

پر بازدیدترین مطالب