پر بازدید ترین مطالب

بهترین شهرهای ساحلی کوچک در جهان


برترین ها: تجارب اندکی به اندازه سفر به یک مکان ساحلی لذتبخش هستند. با وجود خورشید، آب‌های آزاد و مردم محلی خوب، هیچ راهی بهتر از گذران تعطیلات در یک شهر ساحلی آرام نیست. در این مطلب با بهترین شهرهای ساحلی کوچک در سراسر جهان آشنا می‌شوید که بدون زحمت هایی که شلوغی و جمعیت دارند می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید. درواقع این مکان‌ها چنان زیبا و جذاب هستند که با دیدنشان می‌خواهید کار خود را ترک کنید و به یکی از این نقاط بروید.

سنت جورج، برمودا

این شهر نه تن‌ها یکی از سایت‌های میراث جهانی یونسکو است بلکه مکان شگفت انگیزی برای استراحت در بهشتی بدون مزاحمت و شلوغی جمعیت است. سنت جورج با آب‌های کریستالی زلال و ساختمان هایی با سقف‌های سفید سنگ آهکی و نماهای رنگی یکی از مکان هایی است که حتما باید از آن دیدن کنید.


 

کولیور، فرانسه


کولیور در جنوب فرانسه یک شهر کلیشه‌ای در امتداد مدیترانه نیست. بازدیدکنندگان قایق‌های بادبانی چند میلیون دلاری یا افراد مشهور را نمی‌بینند. در عوض مردان و زنان کارگری را می‌بینند که در خیابان‌های زیبای ساحلی راه می‌روند. این مکان آنقدر هیجان انگیز است که هنری ماتیس همیشه از آن دیدن می‌کرد و از نور طبیعی فوق العاده آن الهام می‌گرفت.

بهترین شهرهای ساحلی کوچک در جهان

 

 آکوینا، تاکستان مارتا

تاکستان مارتا که جزیره‌ای در ساحل ماساچوست است یک پناهگاه فوق العاده برای مسافران است که می‌خواهند کمی از هرچیزی داشته باشند. بااین حال برای کسانی که به دنبال آرامش واقعی هستند سواحل نزدیک به آکوینا و بخش جنوبی چیلمارک فرصت مناسبی است.

 

 بهترین شهرهای ساحلی کوچک در جهان

 

سیدی بو سعید، تونس

این شهر کوچک تونسی برای کسانی مناسب است که به دنبال آرامش یک روز کامل یا بیشتر هستند. این شهر مدیترانه‌ای ساختمان‌های سفید و روشن در کنار آب‌های آبی زلال دارد.

 

 بهترین شهرهای ساحلی کوچک در جهان

 


 

ساحل کانن، اورگان

ساحل کانن اورگان با جمعیتی حدود ۲۰۰۰ نفر مکان مناسبی برای لذت بردن از زیبایی اقیانوس آرام بدون ازدحام جمعیت است.

 

 بهترین شهرهای ساحلی کوچک در جهان

 


 

بوکاس دل تورو، پاناما

بوکاس دل توروس مجموعه جزایری در ساحل پاناما است. از آنجا که دسترسی به این جزایر سخت است بسیاری از افراد از آب‌های آبی زلال خلیج مکزیک استفاده می‌کنند و این جزایر خلوت هستند.

 

 بهترین شهرهای ساحلی کوچک در جهان

 


کوتور، مونته نگرو

 

کوتور قدیمی‌ترین شهر این لیست است. این شهر تاریخی با بیش از ۲۰۰۰ سال قدمت جذابیت باستانی خود را حفظ کرده است.
 بهترین شهرهای ساحلی کوچک در جهان

 

کابو پولونیو، اروگوئه

اولین چیزی که در این شهر متوجه آن می‌شوید این است که هیچ جاده‌ای ندارد و برای رسیدن به آن باید از تپه‌ها پیاده بروید.

 

 بهترین شهرهای ساحلی کوچک در جهان

 


کاداکوئس، اسپانیا

سالوادور دالی عاشق این شهر ساحلی کوچک بود. به اندازه‌ای که آنجا خانه داشت که اکنون به یک موزه تبدیل شده است.

 

بهترین شهرهای ساحلی کوچک در جهان 

 


 

پایا، مائوی

پایا در جزایر هاوایی در قرن نوزدهم یک مزرعه نیشکر بود. درحالیکه بسیاری از بازدیدکنندگان به سواحل غربی مائوی یا جزیره بزرگ هاوایی می‌روند کسانی که به دنبال آرامش واقعی هستند به این شهر می‌آیند.

 

بهترین شهرهای ساحلی کوچک در جهان لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب