بهترین روش برای سفید شدن دندان هامفیدستان:

بامداد – بهترین روش برایسفید شدن دندان ها

اگر محصولات سفید کننده با دندان های حساس شما سازگاری ندارد، به سراغ ادویه جات بروید. معلوم است که زردچوبه – ماده رایجی که اخیراً در دستور پخت انواع غداها مد شده است – نیز می تواند لبخند تان را به طور طبیعی زیباتر نشان دهد.

مواد لازم: یک شیشه روغن نارگیل، یک بطری زردچوبه، یک کاسه کوچک برای مخلوط کردن، مسواک تان و خمیر دندان روزمره تان.

کاری که شما باید انجام دهید: یک قاشق غذا خوری روغن نارگیل را با یک قاشق چای خوری زردچوبه در کاسه تان ترکیب کنید. با استفاده از مسواک تان، مخلوط این دو ماده را با هم ترکیب کنید تا شکل خمیر بگیرد. بعد، دندان هایتان را با مخلوط به طور معمولی مسواک بزنید، اما به جای اینکه بلافاصله بعد از آن آب دهانتان را بیرون بیاندازید، بگذارید خمیر بر روی دندان هایتان به مدت چند دقیقه قرار بگیرند. اکنون دهان شما زرد رنگ است – نگران نباشید این رنگ زرد موقتی است. سپس با استفاده منظم از خمیر دندان تان، دندان هایتان را مسواک بزنید و دهان تان را به طور کامل شستشو دهید.

علت اثر بخشی زردچوبه: زردچوبه مانند جوش شیرین دارای بافت ساینده است که پلاک و لکه های ناشی از چیزهایی که ما را دوست داریم، مانند قهوه … و انگور مرلو را از بین می برد. علاوه بر این، زردچوبه به طور طبیعی یک ماده ضد باکتری و ضد التهابی است که به طور کلی به بهبود سلامت دهان و دندان کمک می کند.

این روند می تواند کمی کثیف باشد، و این روند نیازمند یک دوره زمانی نسبتاً طولانی است. اما مسواک زدن و شستشو زیاد عمل سفید شدن دندان ها را تسریع می بخشند. اما اگر شما واقعاً طعم تند زردچوبه را نمی توانید تحمل کنید، به جای آن از پوست موز استفاده کنید.

منبع : نودادلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

۵ روش برای سفید شدن ناخن‌ها۵ روش برای سفید شدن ناخن‌ها ناخن زیبا ناخن کشیده ناخن سفید چگونه ناخن سفیدی بهترین روش برای سفید کردن دندانسفیدکردندندانبهترین روش اتو کشیدن مو تصاویر بهترین روش برای تمیز کردن اتو و از بین بردن جرم آنبهترین روش ها برای سم زدایی از بدنسم زدایی ا بدن ، چگونگی سم زدایی بدن ، چگونه بدن را سم زدایی کنیم ، رژیم غذایی برای سم بهترین و مفیدترین روش ها برای ترک دائمی سیگاربرای ترک سیگار از کجا شروع کنیم؟ ترک سیگاراگر شما سیگاری قهاری نیستید و تنها روزی چند ۶ راه خانگی برای سفید کردن دندان‌هازیباییمن ارشد رشته شیمی هستم، نمیدونم پراکسید چه فوایدی برای سفید شدن دندان داره ولی میتونم بهترین روش های چاق شدن صورت؟ چگونه صورت را چاق …چاق شدن صورتچاقی صورت شاید برای اکثر دختر خانم‌ها از نان شب هم واجب‌تر باشد، چون یک روش معجزه آسا و سریع برای سفید کردن دندانها …راه حلی خانگی برای سفید کردن دندانها پول خود را صرف خرید بسته های گران سفید کننده عصر ايران نتانیاهو کشورها از ترامپ الگو بگیرند و ایران را تحریم کنند تشکر از ترامپ برای تحریم ماسک صورت بهترین ماسک برای روشن تر شدن …بهترینماسکصورتماسک صورت و بهترین ماسک صورت و مناسب ترین ماسک برای صورت و برطرف کردن جوش صورت و صاف الف بهترین دمنوش ها برای فصول سرد سالدر طبیعت گیاهان بسیاری وجود دارد که با خواص بی نظیر خود می‌‌توانند بدن را از بیماری ۵ روش برای سفید شدن ناخن‌ها ۵ روش برای سفید شدن ناخن‌ها هیچ وقت فکر کرده اید که چرا سر ناخن‌های بعضی‌ها نسبت به ناخن بهترین روش برای سفید کردن دندان سفیدکردندندان سفيد كردن دندان ها و راه های داشتن دندان های سفید و بهترین روش برای سفید کردن دندان ها را در بهترین روش ها برای سم زدایی از بدن سم زدایی ا بدن ، چگونگی سم زدایی بدن ، چگونه بدن را سم زدایی کنیم ، رژیم غذایی برای سم زدایی بهترین و مفیدترین روش ها برای ترک دائمی سیگار برای ترک سیگار از کجا شروع کنیم؟ ترک سیگاراگر شما سیگاری قهاری نیستید و تنها روزی چند نخ ۶ راه خانگی برای سفید کردن دندان‌ها زیبایی من ارشد رشته شیمی هستم، نمیدونم پراکسید چه فوایدی برای سفید شدن دندان داره ولی میتونم به بهترین روش های چاق شدن صورت؟ چگونه صورت را چاق کنیم؟ چاق شدن صورتچاقی صورت شاید برای اکثر دختر خانم‌ها از نان شب هم واجب‌تر باشد، چون صورت چاق یک روش معجزه آسا و سریع برای سفید کردن دندانها مردمان راه حلی خانگی برای سفید کردن دندانها پول خود را صرف خرید بسته های گران سفید کننده دندان نکنید عصر ايران نتانیاهو کشورها از ترامپ الگو بگیرند و ایران را تحریم کنند تشکر از ترامپ برای تحریم ایران ماسک صورت بهترین ماسک برای روشن تر شدن پوست صورت بهترینماسکصورت ماسک صورت و بهترین ماسک صورت و مناسب ترین ماسک برای صورت و برطرف کردن جوش صورت و صاف شدن پوست براي سفيد شدن دندان

برچسب ها

اندکی تفکر …

اگر قرار باشد "خوبیِ" ما وابسته
به "رفتار" دیگران باشد
این دیگر "خوبی" نیست . . .
بلکه "معامله" است!

پر بازدیدترین مطالب