پر بازدید ترین مطالب

بررسي بازي Captain Tsubasa: Dream Team؛ فوتباليست ها


بررسي بازي Captain Tsubasa: Dream Team؛ فوتباليست ها

خبرگزاري آريا – با وجود اينکه نزديک به پانزده سال از پخش آخرين قسمت مجموعه کاپيتان سوباسا که در ايران با نام «فوتباليست ها» شناخته مي شود مي گذرد اما همچنان اين انيمه بين نسل هاي مختلف طرفداران زيادي دارد و حالا کاپيتان سوباسا نه فقط اثري جريان ساز، بلکه به نمادي براي ژاپني ها تبديل شده است.
همين محبوبيت فراوان مجموعه و خاطراتي که خيلي ها با آن دارند هم باعث شد تا خبر بازگشت کاپيتان سوباسا به صنعت گيم بتواند خيلي ها را به وجد بياورد. البته برخلاف انيمه يا مانگا، بازي هايي که با محوريت اين شخصيت ساخته مي شدند هيچوقت جزو بهترين ها نبودند و Captain Tsubasa: Dream Team نيز تغييري در اصل قضيه ايجاد نمي کند.
ولي ساخته KLab از آن لحاظ اثر ارزشمندي به حساب مي آيد که توانسته همان مکانيزم هاي گذشته را حالا با شکل و شمايلي متفاوت به اسمارت فون ها بياورد. به گونه اي که اگر نسخه هاي قديمي را تجربه کرده باشيد و اکنون به تجربه Dream Team مشغول شويد، زير بار نوستالژي بازي کمر خم کنيد. حداقل ما که اينطوري بوديم.

بازي داراي سه حالت داستاني، ليگ و آنلاين است. بخش داستاني اتفاقات مانگا را پوشش داده و از کودکي سوباسا با او همراه خواهيد شد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب