برای فایل های گوگل درایو لینک مستقیم دانلود بسازید!


گوگل درایو یکی از فضاهای مطمئن، همیشگی و رایگان برای نگهداری و اشتراک گذاری فایل ها است. در گوگل درایو می توانید هر نوع فایلی را بدون نیاز به نرم افزار مورد نیازش در مرورگر اینترنتی خود مشاهده کنید.

اما اگر بخواهید لینک یکی از فایل های موجود در گوگل درایوتان را برای دوست خود ارسال کنید، فرد مورد نظر نمیتواند فایل را به صورت مستقیم دانلود کند. چراکه برای دانلود فایل مورد نظر نیاز است تا ابتدا وارد اکانت خود در گوگل درایو شود و سپس با کلیک بر روی گزینه دانلود، فایل مورد نظر را دریافت نماید.

حال شاید این سوال برایتان پیش بیاید که می شود فایل های موجود در گوگل درایومان را با لینک مستقیم برای دوستان خود اشتراک گذاری کنیم؟ یا اینکه از گوگل درایو به عنوان هاست دانلود سایتمان استفاده.و لینک مستقیم به فایل ها بدهیم؟

جواب سوالات بالا مثبت است! البته گوگل درایو برای اینکه بخواهیم لینک مستقیم در اختیار دیگران قرار دهیم گزینه ای را در نظر نگرفته! اما می توانید با کمی ویرایش در کد اشتراک گذاری آن را مستقیم کنید.

در ادامه همراه ترفندها باشید…

 

 

 

مرحله اول:

ابتدا به گوگل درایو خود مراجعه کنید.

 

مرحله دوم:

فایل مورد نظر را به حالت انتخاب در آورده و روی دکمه اشتراک گذاری کلیک کنید تا به شما لینک اشتراک گذاری را بدهد.

 

 

مرحله سوم:

لینک اشتراک فایل مورد نظر به صورت زیر است:

https://drive.google.com/open?id=0B_pLEYtsv-GhNTVsRVN4YTBlNHM

قسمتی که با رنگ آبی در بالا

عبارات مرتبط با این موضوع

پی سی دانلود نرم افزار، فیلم، بازی، کتاب، آموزش و …دانلود نرم افزار پخش فايل های صوتی و تصويری دانلود دانلود رايگان نرم افزاردانلود رایگان نرم افزار،بازیکتابآموزش،فیلم نرم افزار و بازی های موبایل همه با لینک سرویس مستقیم کننده لینک های دانلود گوگل پلی چیست؟ گوگل پلی سرویسی از شرکت گوگل است که شامل یک فروشگاه آنلاین برای موسیقینرم افزارهای ویژه دانلود رايگان نرم افزار امروزه با توجه به فراوانی فرمت های فایل های تصویری نرم افزار های مختلفی هم آموزش روش های انتقال فایل بین موبایل و کامپیوترآموزش روش های انتقال فایل بین موبایل و کامپیوتر امروزه با گسترش تکنولوژی و افزایش پی سی دانلود نرم افزار، فیلم، بازی، کتاب، آموزش و برنامه موبایل بازی در سبک اکشن که توسط طراحی و توسط برای رایانه های شخصی دانلود رايگان نرم افزار دانلود رایگان نرم افزار،بازیکتابآموزش،فیلم نرم افزار و بازی های موبایل همه با لینک سرویس مستقیم کننده لینک های دانلود گوگل پلی چیست؟ گوگل پلی سرویسی از شرکت گوگل است که شامل یک فروشگاه آنلاین برای موسیقی، فیلم نرم افزارهای ویژه دانلود رايگان نرم افزار امروزه با توجه به فراوانی فرمت های فایل های تصویری نرم افزار های مختلفی هم برای آموزش روش های انتقال فایل بین موبایل و کامپیوتر آموزش روش های انتقال فایل بین موبایل و کامپیوتر امروزه با گسترش تکنولوژی و افزایش انتقال دانلود نرم افزار درایو … ایمیج و درایو مجازی برای دانلود فایل ها از نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید فایل های چند بخشی را بصورت کامل

برچسب ها

اندکی تفکر …

کسی که تفکرش با تو متفاوت است ، دشمنت نیست !
انسان دیگری است با دیدگاهى دیگر، فقط همین ...
اگر فقط همین یک اصل را بپذيريم ; روابط مان بهتر خواهد شد و زندگى سرشار از آرامش

پر بازدیدترین مطالب