برای صبحانه هرگز این خوراکی‌ها را نخورید!مفیدستان:

، برای داشتن یک صبحانه سالم سعی کنید از خوردن مواد غذایی زیر برای صبحانه اجتناب کنید.

 

برای صبحانه هرگز اینها را نخورید

 

۱. انواع آبمیوه‌های غیرطبیعی

به افرادی که به شما می‌گویند باید برای صبحانه آب‌میوه بنوشید، اعتماد نکنید. این نوشیدنی‌ها انتخاب خوبی نیستند. شما می‌توانید صبحتان را با گزینه‌های بهتری شروع کنید. چای سبز، قهوه بدون کافئین یا تنها مقداری آب‌ معدنی می‌تواند یک جایگزین عالی باشد. همچنین می‌توانید به جای آبمیوه از خود میوه‌ها استفاده کنید؛ زیرا دارای فیبر هستند.

 

برای مثال می‌توانید یک پرتقال یا سیب بخورید. ما آبمیوه را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم؛ زیرا در ترکیب آن‌ها بیشتر از چیزی که انتظار می‌رود شکر وجود دارد؛ بنابراین از خرید آبمیوه از مغازه خودداری کنید و سعی کنید به جای آن خودتان آبمیوه طبیعی تهیه کنید. به طور کلی هر چقدر صبح‌ها مواد غذایی و نوشیدنی‌های شیرین شده کمتر مصرف کنید، در طول روز احساس بهتری خواهید داشت.

 

۲. شیرینی‌های کم‌چرب

معمولاً تولیدکنندگان همیشه به هر قیمتی به دنبال جذب مشتری هستند. آن‌ها دائم در حال تولید محصولات جدید هستند. زمانی که محصولی توسط مشتریان کمتر خریداری شود، آن‌ها فرمول محصول را عوض می‌کنند و فروش خود را بهبود می‌بخشند. به عنوان مثال زمانی که مردم دریافتند چربی برای سلامتی مضر است، تولیدکنندگان یک نسخه کم‌چرب از محصولات خود را تولید کردند.

 

متأسفانه این نسخه‌های کم‌چرب ناسالم هستند؛ زیرا حاوی مقدار زیادی مواد افزودنی مصنوعی هستند. محصولات کم‌چرب عطروطعم ندارند، از این رو تولیدکنندگان به این محصولات طعم‌دهنده‌های مصنوعی و مقدار زیادی شکر اضافه می‌کنند. در واقع چربی، کمتر از شیرینی مضر است. شیرینی شاخص قند خون را بالا می‌برد. شکر بیشتر برابر است با غذای ناسالم‌تر.

 

۳. نان تست و موادی که روی آن مالیده می‌شوند

نان تست و چیزهایی که به همراه آن مصرف می‌شود مانند مربا و کره، رژیم غذایی صبح شما را خراب می‌کند و به بدن شما آسیب می‌رساند.

 

نان تست حاوی هیچ‌گونه مواد مغذی، ویتامین و مواد معدنی نیست، بلکه تنها سرشار از کربوهیدرات است. موادی که به همراه نان تست مصرف می‌شوند، به سرعت قند خون را افزایش می‌دهند و ساعاتی پس از مصرف، دوباره میل به خوردن غذاهای شیرین به وجود می‌آید. همه این‌ها تنها یک چرخه معیوب است، مگر اینکه پروتئین و مواد غذایی فیبردار را جایگزین این شیرینی‌ها بکنید.

 

۴. غلات صبحانه (کورن فلکس) مملو از شکر

چه کسی یک کاسه کورن فلکس را برای صبحانه دوست ندارد؟ این ماده غذایی سال‌هاست که برای صبحانه مصرف می‌شود.

 

آن‌ها رنگارنگ، معطر و خوشمزه هستند و در جعبه‌های زیبا بسته‌بندی شده‌اند. آن‌ها را می‌توان به راحتی بدون هیچ دردسری و در کمترین زمان مصرف کرد؛ اما چه چیزی ما را وادار کرده که این ماده غذایی را در فهرست صبحانه خود نامطلوب به شمار آوریم؟ پاسخ واضح است. شکر! یک وعده کورن فلکس شامل ۱۰ گرم شکر است. این میزان شکر خیلی زیاد است! شما به غذای سالم‌تری نیاز دارید.

 

۵. اسموتی‌های آماده

اگر به تناسب‌اندام و سلامت خود اهمیت می‌دهید، بایستی خودتان اسموتی خود را درست کنید. شما می‌توانید با انتخاب مواد مورد علاقه خود و کمی خلاقیت اسموتی خود را در آشپزخانه درست کنید.

 

اسموتی‌های آماده که در فروشگاه‌ها می‌بینیم، پر از شکر است. علاوه بر شکر، تولیدکنندگان برای اینکه محصولاتشان به چشم مشتری خوشمزه‌تر و دلپذیر‌تر به نظر آید، به آن‌ها مواد افزودنی مانند رنگ‌های مصنوعی و طعم‌دهنده اضافه می‌کنند. همچنین بیشتر اوقات تولیدکنندگان به منظور کاهش هزینه‌های خود از مواد نامرغوب استفاده می‌کنند. پس با مواد طبیعی شروع به ساختن اسموتی خود کنید تا در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی کنید.

 

شما می‌توانید با ترکیب کلم پیچ، اسفناج و سبزی‌های دیگر با مقداری شیر بادام برای خود یک صبحانه عالی درست کنید. این اسموتی حاوی مواد معدنی، فیبر و ویتامین‌هایی است که بدن شما در هنگام صبح به آن‌ها احتیاج دارد.

 لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط

برای صبحانه هرگز اینها را نخوریدپورتال فهادان برایصبحانههرگزاینهارانخورید ۱۳۹۵۱۰۲۷ کلیک»» برای صبحانه هرگز اینها را نخورید برای صبحانه هرگز اینها را نخورید برای صبحانه هرگز اینها را نخورید نان تست و چیزهایی که به همراه آن مصرف می‌شود مانند مربا و بیشتر اخبار برای صبحانه هرگز اینها را نخوریدپایگاه تحلیلی خبری تیار ۱۳۹۵۱۰۲۸ برای صبحانه هرگز اینها را نخورید به گزارش تیار به نقل از افکارنیوز، برای داشتن یک صبحانه سالم سعی کنید از خوردن مواد غذایی زیر برای صبحانه اجتناب کنید ۱ انواع بیشتر از خوردن این مواد غذایی برای صبحانه اجتناب کنید مفیدستان ازخوردناینموادغذاییبرایصبحانهاج امروز اینخوراکیهاراهرگزبرای زیر برای صبحانه اجتناب کنید ۱ کنید از خوردن مواد غذایی از این رو برای صبحانه هرگز این خوراکی‌ها را نخوریدبرایصبحانههرگزاین کنید از خوردن مواد غذایی بیشتر این خوراکی ها را هرگز برای صبحانه نخورید اینخوراکیهاراهرگزبرایصبحانهنخو امروز نیوز این خوراکی ها را هرگز برای صبحانه نخورید برای داشتن یک صبحانه سالم سعی کنید از خوردن مواد غذایی زیر برای صبحانه اجتناب کنید ۱ انواع آبمیوه های غیر طبیعی به افرادی بیشتر برای صبحانه هرگز اینها را نخورید پایگاه خبری تحلیلی زنان شرقیزن برایصبحانههرگزاینهارانخورید ۱۳۹۵۱۰۲۸ دى چاپچاپ برای صبحانه هرگز اینها را نخورید نان تست و چیزهایی که به همراه آن مصرف می‌شود مانند مربا و کره، رژیم غذایی صبح شما را خراب می‌کند و به بدن بیشتر برای صبحانه هرگز اینها را نخوریدپرشین وی پرتال فرهنگی، سرگرمی، ۱۳۹۵۱۰۲۷ خدمت بازنشسته شوند تصویری متفاوت از جلسه علنی امروز مجلس برای صبحانه هرگز اینها را نخورید چرا جسد آیت‌الله هاشمی به پزشکی قانونی نرفت؟ ابر بدهکار بانکی دستگیر شد عکس بیشتر این‌ غذاها را هرگز صبحانه نخورید کلکسیون برتر این‌غذاهاراهرگزصبحانهنخ ۱۳۹۴۸۵ نکنید نگران نباشید، راه‌هایی هست که بتوانید تیرگی ت آب‌میوه‌ها این‌ غذاها را هرگز صبحانه نخورید بیسکوییت پرکالری سوسیس سوسیس و کالباس و رفقا شیرین‌کننده‌های بیشتر برای صبحانه هرگز اینها را نخورید شکوفه های زیتون ۱۳۹۵۱۰۲۷ ظ برای صبحانه هرگز اینها را نخورید نان تست و چیزهایی که به همراه آن مصرف می‌شود مانند مربا و کره، رژیم غذایی صبح شما را خراب می‌کند و به بدن شما آسیب می‌رساند شکوفه بیشتر هرگز این خوراکی ها را هنگام صبحانه نخورید نیکا نیوز هرگزاینخوراکیهاراهنگامصبحانهن ۱۳۹۵۹۱۳ زمستان را از بین ببرید هرگز این خوراکی ها را هنگام صبحانه نخورید قهرمانان تاریخی در کنار هم عکس عکس شیوه ای عجیب برای لاغری در چین عکس زیباترین جاده های مارپیچ و بیشتر برای صبحانه هرگز اینها را نخورید اتاق خبر ۱۳۹۵۱۰۲۷ برای صبحانه هرگز اینها را نخورید اتاق خبر برای داشتن یک صبحانه سالم سعی کنید از خوردن مواد غذایی زیر برای صبحانه اجتناب کنید ۱ انواع آبمیوه‌های غیرطبیعی به بیشتر

برچسب ها

اندکی تفکر …

اگر دیدی کسی گره ای دارد وتو راهش را می دانی سکوت نکن!
اگر دستت به جایی می رسید دریغ نکن
معجزه زندگی دیگران باش!
این قانون کائنات است !
معجزه زندگی دیگران که باشی
بی شک کسی معجزه زندگی تو خواهد بود ….!