با ۴۰۰ هزاردلار صاحب خودروی پرنده شویدمفیدستان:

برای سالها پدرانمان هنگامی که خودرو در ترافیک گیر می‌کرد بچه‌هایشان را با فیچر خیالی دنده هوایی سرگرم می‌کردند اما ماشینی که بتواند پرواز کند حالا به حقیقت پیوسته است. شرکت آلمانی PAL-V تا سال دیگر، سفارشات خودروی پرنده Liberty را تحویل می‌دهد و مشتریان علاقه مند به این نوع از خودرو همین حالا می‌توانند این وسیله نقلیه را پیش خرید کنند.

این خودروی پرنده دو موتور دارد که یکی از آنها مخصوص رانندگی به روی زمین و یکی برای پرواز در آسمان طراحی شده‌اند. همچنین این خودرو مجهز به صندلی برای دو سرنشین است .Liberty همچنین وزنی معادل ۱۴۱۳ پوند و مخزن سوختی ۲۶٫۴ گالون گازوئیل دارد .

شرکت PAL-V در مورد جزئیات انتقال قدرت خوردوی Liberty حرف زیادی نزده است اما در ادامه به اطلاعاتی که تا کنون درباره این خودرو منتشر شده است می‌پردازیم:

هردو موتور این خودرو توسط شرکت اتریشی سازنده موتورهای هواپیمایی Rotax ، ساخته شده‌اند که حداکثر سرعتی تا سقف ۶۲ مایل در ساعت خواهند داشت و همچنین سرعت ۰ تا  ۶۲ مایل در ساعت را تنها در ۹ ثانیه پر می‌کنند.

PAL-V اعلام کرده است که تغییر به حالت پرواز، بین ۵ تا ۱۰ دقیقه زمان می‌برد و فرآیند تغییر به این حالت، توسط سیستم تبدیل نیمه اتوماتیک این خودرو انجام می‌پذیرد و راننده یا خلبان می‌تواند تیغه روتور، پروانه و یا دم خودرو را به صورت دستی تنظیم کند.

با انتخاب تغییر حالت پرواز از یک خودرو به یک هواپیما، Liberty با ۱۳٫۱ فوت طول و قد ۵٫۴ فوت به یک ماشین پرنده با ۲۰٫۱ فوت طول و ۱۰٫۵ فوت قد تبدیل می‌شود. در زمان پرواز، موتور دوم این وسیله نیرویی معادل ۲۰۰ اسب بخار تولید می کند و حداکثر سرعت ۱۱۲ مایل در ساعت خواهد داشت. حداکثر ارتفاعی که این خودرو در حالت پرواز می‌تواند داشته باشد نیز ۱۱٫۴۸۰ فیت است.

البته لازم به ذکر است که هرکسی فعلا نمی‌تواند این خودرو را هدایت کند. PAL-V اعلام کرده است که راننده Liberty  باید هم گواهینامه رانندگی به روی زمین و هم تصدیق خلبانی داشته باشد تا بتواند از هر دو حالت این وسیله استفاده کند. علاوه بر این ،خلبان باید هر ۱۰ تا ۱۵ دقیقه، گزارش موقعیت خود را به مرکز پرواز ارسال کند. از آنجاییکه ما در قرن ۲۱ به سر می‌بریم،این شرکت یک برنامه نیز برای صاحبان LiBERTY طراحی کرده است تا بتوانند از مدت زمانی که با استفاده از حالت پروازی در مقایسه با رانندگی به روی زمین صرفه جویی کرده‌اند، آگاه شوند. 

قیمت خودروی Liberty از مبلغ ۳۹۹ هزار دلار آغاز می‌شود و مشتریان علاقه‌مند می توانند با پرداخت ۲۰۰ هزار دلار اضافه،  نسخه Pioneer این خودرو را خریداری کنند.در هر دو مدل Sport و Pioneer  این خودرو، شخص باید دوره‌های آشنایی و آموزشی استفاده از خودرویLiberty را بگذراند.

افرادی که علاقه مندد خودرو/هواپیما Liberty  را داشته باشند، می‌بایست هنگام پیش خرید، چک سپرده غیر قابل استرداد به مبلغ ۲۵ هزار دلار برای نسخه Pioneer و مبلغ ۱۰ هزار دلار برای نسخه Sport، به این شرکت بپردازند.


موارد موضوعی مرتبطلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

با ۴۰۰ هزاردلار صاحب خودروی پرنده شوید با ۴۰۰ هزاردلار صاحب خودروی پرنده شوید ماشین پرنده با هزاردلار صاحب خودروی اخبار پارسیک با ۴۰۰ هزاردلار صاحب خودروی پرنده شویدبا ۴۰۰ هزاردلار صاحب خودروی پرنده شوید با ۴۰۰ هزاردلار صاحب خودروی پرنده شویدفقط با هزاردلار صاحب سینمای خانگی شوید سینمایخانگیآیمکسفقط با هزاردلار صاحب سینمای کنترل صوتی داخل خودروی خود فیس بوک شوید مهر خودروی پرنده تا پایان ۲۰۱۷ آزمایش می شود صاحب…خودرویپرندهتا شرکت برای آزمایش خودروی پرنده در سال صاحب‌خبر ارتباط با با همکاری با پرداخت میلیون تومان صاحب هایما اس شوید …باپرداختمیلیونبا پرداخت میلیون تومان صاحب هایما اس شوید با پرداخت خودروی هایما را چرا با درصد پیش پرداخت صاحب خودروی چری تیگو شوید … تولید خودروی پرنده با درصد پیش پرداخت صاحب خودروی چری تیگو شوید با پرداخت ماهیانه میلیون هزار تومان صاحب رنو سیمبل شویدبا پرداخت ماهیانه میلیون هزار تومان صاحب رنو سیمبل شوید خودروی راحت و با اولین خودروی پرنده جهان هزار دلار به فروش می رسد …اولین خودروی پرنده جهان هزار دلار به فروش می رسد به زودی با پرداخت هزار دلار می یک پیشنهاد شگفت انگیز صاحب یک وب سایت شوید در کمتر از ده دقیقه ، بدون نیاز به هیچ گونه دانش تماس با ما قیمت خودرو قیمت ماشین قیمت اتومبیلبا گرانترین خودرو پلاک ملی در کشور آشنا شوید با خرید خودروی صفر با با بنزین با ۴۰۰ هزاردلار صاحب خودروی پرنده شوید

برچسب ها

اندکی تفکر …

به کسانی که لا به لای مشغله شان وقتی برایت پیدا می کنند احترام بگذار!
اما عاشق کسانی باش که وقتی به آن ها نیاز داری تمام مشغله شان را فراموش می کنند، تا تو را به آرامش برسانند!

پر بازدیدترین مطالب