پر بازدید ترین مطالب

با «زمين لرزان هاي» 1200 واتي جديد کمپاني SVS آشنا شويد


با «زمين لرزان هاي» 1200 واتي جديد کمپاني SVS آشنا شويد

خبرگزاري آريا – همه علاقه مندان به موسيقي مي دانند که داشتن يک تجربه عالي موسيقيايي بدون وجود ساب ووفر جداگانه تقريباً بي معناست. در اين زمينه SVS يکي از نام هاي کاملاً شناخته شده و محبوب است که به تازگي از سه ساب ووفر جديد و قدرتمند خود رونمايي کرده است.
بلندگوهاي سري 4000 کمپاني SVS موسوم به «زمين لرزان» (Earth-shaking) از محبوب ترين ساب ووفرها براي کاربري هاي خانگي و نيمه حرفه اي به شمار مي روند.
طراحي اسپيکرهاي مورد بحث از لحاظ ظاهري کاملاً سرراست و قابل فهم است و بيننده در نگاه اول به خوبي در مي يابد که با چه قدرتي سر و کار خواهد داشت. در دل هر سه مدل آمپلي فاير قدرتمند STA-1200D با توان 1200 وات RMS جا خوش کرده است.

دو مدل SB-4000 و PB-4000 از لحاظ عملکردي و ظاهري شباهت زيادي با يکديگر دارند و تنها در مدل شاهد تعبيه 4 کانال خروجي زير باند اصلي 13.5 اينچي جهت ايجاد صداي فراگيرتر هستيم.
مدل PC-4000 اما با دو برادر ديگر خود کاملاً متفاوت است. طراحي سيلندري آن هم از لحاظ زيبايي نسبت به دو مدل ديگر برتر است و هم مي تواند با بهره مندي از آمپلي فاير و بلندگوي مشابه، بيس عميق تري را نسبت به دو مدل ديگر ايجاد کند. ضمن اين که امکان قرار دادن آن روي زمين با اشتغال سطحي کوچکتر نيز وجود دارد.

در خصوص قيمت نيز بايد گفت که قطعاً هر کسي از پس پرداخت دلارهاي لازم براي تصاحب اين ساب ووفرهاي زيبا و کارآمد برنخواهد آمد. لقب ارزان ترين زمين لرزش در اين ميان به مدل SB-4000 با قيمت 1500 دلار تعلق مي گيرد. گران ترين ساب جديد SVS نيز PB-4000 است که براي خريداري آن مي بايست 1900 دلار پرداخت نمود. مدل PC-4000 را نيز مي توانيد با 1800 دلار خريداري نماييد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب