پر بازدید ترین مطالب

با حالت اكتشاف بازى Assassin`s Creed Origins در دل مصر باستان سفر كنيد


با حالت اكتشاف بازى Assassin`s Creed Origins در دل مصر باستان سفر كنيد

خبرگزاري آريا – همه علاقه مندان به بازى هاى ويديويى، سرى اساسينز كريد را به عنوان مجموعه اى مي شناسند كه براى درصد زيادى از گيمرها مانند معلم تاريخ عمل مى كند. ظاهراً يوبيسافت نيز به اين موضوع پى برده و در جديدترين نسخه از اين سرى يعنى Assassin`s Creed: Origins حالت مخصوصى را براى اكتشاف در بازى در نظر گرفته است.
اين حالت باعث مى شود تا تمام ماموريت ها و چالش هاى كوچک و بزرگي كه در بخش داستانى بازى حاضر هستند، از بازى كنار گذاشته شده و شرايط براى اكتشاف و يادگيرى بيشتر محيا شود. يوبيسافت دليل طراحى چنين حالتى را آشنايي بيشتر مخاطبان با تاريخ مصر باستان ذكر كرده است.
در حالت اكتشاف مى توانيد از بايِک به عنوان شخصيت اصلى Assassin`s Creed Origins گرفته تا هر شخص ديگرى را به عنوان كاراكتر اصلى خود براى گشتن آزادنه در محيط و كسب اطلاعات از اشيا تاريخى موجود در بازي انتخاب كنيد. جالب است بدانيد يوبيسافت پيش از اين، حالت اكتشاف را در كلاس هاى درس نيز آزمايش كرده و با نتايج خوبى روبرو شده است.
حالت اكتشاف
اين موضوع هنوز به طور كامل مشخص نيست اما به نظر مى رسد يوبيسافت قصد دارد چنين حالتى را براى ساير نسخه هاى اين سرى نيز منتشر كند. اميدواريم كه ساير سازندگان نيز از ايده اكتشاف آزادنه در عناوين خود در آينده نزديک بهره ببرند.
با توجه به چيزى كه پيش از اين به آن اشاره شده بود، اين حالت از كمتر يک هفته ديگر در دسترس صاحبين Assassin`s Creed Origins قرار خواهد گرفت و به صورت کاملاً رايگان قابل استفاده خواهد بود.
Assassin`s Creed Origins طي پاييز سال گذشته ميلادى براى پلى استيشن ٤، ايكس باكس وان و پى سى منتشر شده بود و نسبت به قسمت هاى پيشين اين مجموعه در نسل هفتم، با واكنش هاى مثبت ترى از سوي مخاطبان و منتقدين روبرو شد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب