پر بازدید ترین مطالب

با به روزرساني EMUI 8.0، اندرويد اوريو به خانواده هوآوي ميت 9 آمد


با به روزرساني EMUI 8.0، اندرويد اوريو به خانواده هوآوي ميت 9 آمد

خبرگزاري آريا – فاز تست بتاي اندرويد 8.0 اوريو اوايل ماه نوامبر روي موبايل هوآوي ميت 9 به پايان رسيد. حالا بعد از گذشت کمتر از يک ماه، به نظر مي رسد که بيلد کامل و رسمي EMUI 8.0 همراه با اندرويد اوريو براي دسترسي عمومي آماده شده است و دارندگان مدل هاي چيني ميت 9 قادر به دريافت آن هستند.
نکته مهم اينجاست که هنوز آپديت OTA از راه نرسيده و کاربران ميت 9 بايد با درخواست از طريق اپليکيشن Huawei Mobile Services، به صورت دستي نسبت به دانلود آن اقدام کنند. در اين اپليکيشن، راهنمايي تصويري قرار گرفته که کاربران را در دانلود به روزرساني هدايت مي کند و ضمناً براي ارتقا سيستم عامل، نيازي به فکتوري ريست نيست.
اندرويد 8.0 اوريو قابليت هاي تازه اي را به ميت 9 مي آورد که از جمله آنها مي توان به حالت تصوير در تصوير، بهينه سازي مصرف باتري، عناصر طراحي به روز شده و يکپارچگي هرچه بيشتر با دستيار گوگل اشاره کرد.
علاوه بر اين ها، گفتني است که آخرين ورژن رابط کاربري EMUI هم چندين تغيير کوچک و بزرگ دارد که پا را فراتر از اندرويد اوريو گوگل مي گذارد؛ به عنوان مثال مي توان به رابط کاربري حالت دسکتاپ، بهبودهاي هوش مصنوعي هوآوي و والپيپرهاي دايناميک اشاره کرد. در حال حاضر که اين خبر نوشته مي شود، دارندگان مدل هاي چيني خانواده ميت 9 (شامل ميت 9، ميت 9 پرو و ميت 9 پورشه ديزاين) قادر به دريافت به روزرساني هستند و احتمالاً دارندگان مدل بين المللي لازم نيست بيشتر از چند روز ديگر منتظر بمانند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب