پر بازدید ترین مطالب

بازي‌هاي هفته


بازي‌هاي هفته

خبرگزاري آريا – تقريبا هر سال فصل پاييز آبادترين و پر رونق‌ترين بازار بازي‌هاي ويدئويي را شاهد هستيم و اين مساله از اولين هفته پاييز کاملا مشهود است
اولين بازي هفته Total War Warhammer II است که طرفداران سبک استراتژي همزمان کاملا با آن آشنا هستند.
نبرد قدرتدر شماره‌ دوم بازي بخش داستاني فوق‌العاده هيجان‌انگيز و غني‌اي معرفي خواهد شد که شما مي‌توانيد آن را از چهار جهت در نقش لشکرهاي درگير دنبال کرده و در روايت بازي بگرديد. چهار قاره‌ پهناور Lustria ،Ulthuan، Naggaroth و Southlands از دنياي وارهَمر در اين نسخه بر سر تصاحب يا از بين بردن يک گرداب قدرتمند به جان يکديگر افتاده و هشت لرد افسانه‌اي از چهار نژاد اصلي بازي در دسترس هستند تا به انتخاب خود، آنها را براي رهبري جنگ انتخاب کنيد. اين بازي براي پلتفرم PC است.
دنيايي براي تغيير

دومين بازي اين هفته Hob است که براي PC و PS4 منتشر مي‌شود. سازنده‌ بازي Runic Games است که مجموعه‌ Torchlight را در کارنامه دارد. سبک بازي اکشن ماجرايي بوده و باز هم گرافيک خاص و دستي معروف سازنده را مي‌توان در Hob ديد. بازي روايت قصه را با محيط و تعامل با ساکنانش انجام مي‌دهد و با حل معماهاي آن محيط پيش چشم‌تان دستخوش تغيير مي‌شود. گشت و گذار محوريت اصلي گيم‌پلي بازي را شکل مي‌دهد.
و سرانجام کله فنجوني!
Cuphead سومين بازي اين هفته است که به شما معرفي مي‌کنيم، يکي از بازي‌هاي مستقل مورد انتظار امسال که بويژه از منظر هنري و سبک گرافيکي خاصش که با الهام از اولين انيميشن‌هاي رنگي دهه‌ 1930 ميلادي بسيار مورد توجه است. بازي در سبک Run and Gun و با تمرکز بر مبارزه با غول آخرهاست و براي پلتفرم‌هاي PC و Xbox One منتشر مي‌شود. بازي به‌طور عمده توسط دو برادر توليد شده و آنها در توليد بازي از تکنيک‌هاي رايج دهه‌ 30 ميلادي يعني تصاوير پس‌زمينه آبرنگ يا موسيقي جَز (Jazz) بهره گرفته‌اند. Cuphead يکي از بازي‌هاي خاص امسال است.
ضميمه کليک جام‌جملینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب