اینستاگرام پشتیبانی از چند برنامه را قطع کردمفیدستان:

یکی از ویژگی‌های برنامه اینستاگرام این بود که می‌توانیستید آن را به چند برنامه دیگر متصل کنید تا زمانی که پستی در این شبکه‌ اجتماعی اجتماعی ارسال کردید، در آن برنامه‌ها نیز قرار بگیرد.

به گزارش صبحانه،فیسبوک، توییتر، Tumblr، Foursquare، Swarm و Flicker از جمله این برنامه‌ها بودند. حالا چند وقتی می‌شود که پشتیبانی Instagram از چندتای این برنامه‌ها قطع شده و کاربران دیگر نمی‌توانند پست خودشان از طریق این شبکه اجتماعی در برنامه‌های دیگر آپلود کنند.

در حال حاضر تنها می‌توانید پست خودتان را روی فیسبوک، توییتر و Tumblr ارسال کنید و امکان ارسال پست از طریق اینستاگرام روی Foursqure، Swarm و Flicker قطع شده است. این تغییر توسط اکانت توییتر Swarm اعلام شد و سازندگان این برنامه اعلام کردند که کاربران از اینستاگرام در خواست کنند که این قابلیت بازکردد.

هیچ دلیلی برای قطع پشتیبانی اینستاگرام از این برنامه‌ها اعلام نشده است. البته یکی از این مشکلات می‌تواند وجود برخی باگ‌ها و مشکلات در برقراری ارتباط بین اینستاگرام و سایر اپلیکیشن‌ها باشد. شبکه اجتماعی اینستاگرام دیروز ویژگی آرشیو کردن عکس‌ها را در اختیار کاربران قرار داد تا آن‌ها بتوانند بدون اینکه عکسی را حذف کنند، عکس‌ را از دسترس دیگران خارج کنند./دیجی کالالینک منبع

بازنشر: مفیدستان

برچسب ها

اندکی تفکر …

خدا وقتی نخواهد، عمر دنیا سر نخواهد شد
گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شد
خدا وقتی بخواهد، غیر ممکن می شود ممکن
ولی وقتی نخواهد، واقعاً دیگر نخواهد شد