پر بازدید ترین مطالب

اپل سال آینده 3 نسخه آیفون با طراحی مشابه آیفون ایکس معرفی می‌کند + عکس


به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از دیجی رو، بر اساس گزارشی که امروز منتشر شد اپل همانند امسال، 3 مدل آیفون در سال 2018 معرفی خواهد کرد که تمامی آنها طراحی مشابه با آیفون ایکس دارند. به نظر می‌رسد اپل از ظاهر آیفون 10 راضی بوده و توانسته نظر مساعد کاربران را جلب نماید. از همین رو تصمیم به استفاده از این طراحی در آیفون‌های سال 2018 گرفته است.

در گزارش آمده که 2 نسخه از 3 مدل آیفون سال 2018 به صفحه نمایش اولد مجهز خواهند بود و نسخه سوم به پنل LCD مجهز خواهد بود. همانطور که در تصویر نیز مشخص است نمایشگر آیفون‌ها رزولوشن متفاوتی دارند که احتمالا HD+ ، Full HD+ و QHD+ خواهند بود. در صورت صحت گزارش، این نخستین بار است که اپل در محصولات خود از رزولوشنی بالاتر از Full HD استفاده خواهد کرد.

نسخه مجهز به صفحه نمایش LCD احتمالا قیمت پایین‌تری نسبت به دو نسخه دیگر خواهد داشت که در شایعات به قیمت 650 تا 750 دلاری آن اشاره شده است. در مورد نام‌ آیفون‌های سال 2018 اجماع نظری وجود ندارد و ممکن است هر کدام از موارد زیر نام آیفون‌های بعدی باشند:

آیفون 9 – آیفون 9 پلاس – آیفون ایکس پلاس – آیفون 10 پلاس – آیفون 10 اس – آیفون ایکس اس – آیفون ایکس اس پلاس و …

تا زمان معرفی پرچمداران جدید اپل زمان بسیار زیادی باقی مانده و صحبت قطعی درباره آنها در حال حاضر غیرممکن است. در ماه‌های آینده و با نزدیک شدن به زمان معرفی آیفون‌های جدید اپل، خبرهای دقیق‌تر و کامل‌تری از آنها منتشر خواهد شد. برای پیگیری جدیدترین خبرها در مورد محصولات اپل با ما همراه باشید.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب