پر بازدید ترین مطالب

اپل براي رفع مشکل macOS High Sierra آپديت جديدي منتشر کرد


اپل براي رفع مشکل macOS High Sierra آپديت جديدي منتشر کرد

خبرگزاري آريا – اپل ساعاتي پيش آپديت جديدي براي سيستم عامل کامپيوترهاي خود منتشر کرد تا مشکل امنيتي افشا شده روز گذشته را برطرف کند. اين آپديت که تحت عنوان Security Update 2017–001 شناخته مي شود به سراغ آسيب پذيري اي رفته که به ادمين اجازه دسترسي به مک را مي دهد آن هم بدون نياز به هيچ گونه پسووردي.
مهندسين کوپرتينويي از دارندگان مک درخواست کرده اند که هر چه سريع تر اين آپديت را نصب کنند و اگر شما در حال حاضر يکي از کامپيوترهاي اپل را در اختيار داريد بهتر است اين توصيه را جدي بگيريد. گفته شده که به زودي اين آپديت به صورت اجباري روي همه سيستم ها نصب خواهد شد حتي اگر دارنده اقدامي در اين راستا نکند.

در بيانيه خبري منتشر شده از سوي اپل با بياني کم سابقه آمده: «امنيت يک اولويت بالا براي هر محصول اپل به حساب مي آيد و متاسفانه ما در ارائه اين نسخه از macOS لغزش کرديم. ما عميقا از اين مشکل متاسفيم و از همه کاربران مک پوزش مي خواهيم، هم براي عرضه macOS با اين آسيب پذيري و هم به خاطر ايجاد نگراني برايشان. مشتريان ما شايسته بهتر از اين هستند. ما پروسه توسعه خود را بازرسي مي کنيم تا از بروز دوباره چنين مشکلاتي پيشگيري کنيم.»
براي اطمينان از اينکه چنين مشکلي دامن گير مک شما نشود، همين حالا اپ استور را باز و آپديت را دانلود کنيد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب