پر بازدید ترین مطالب

اپليکيشن Family Link گوگل، امکان نظارت کامل بر موبايل فرزندتان را مهيا مي کند


اپليکيشن Family Link گوگل، امکان نظارت کامل بر موبايل فرزندتان را مهيا مي کند

خبرگزاري آريا – گوگل به تازگي اپليکيشن Family Link را منتشر کرده که به والدين اجازه مي دهد گجت هاي قديمي اندرويدي خود را به کودکان خود سپرده و نسبت به آنچه توسط کودکان دانلود يا در اينترنت مشاهده مي شود نگراني نداشته باشند. تنها کاري که بايد انجام شود، ساخت يک اکانت گوگل براي کودک و سپس دانلود اپليکيشن از طريق پلي استور گوگل يا اپ استور اپل است.
Family Link به والدين اجازه مي دهد که اپليکيشن هاي مد نظر کودکان خود را تاييد يا مسدود کنند، مدت زمان کار با دستگاه و اپليکيشن هاي مورد استفاده را رصد نمايند، براي استفاده از دستگاه محدوديت زماني تنظيم کنند و هنگام خواب يا مطالعه درس، ديوايس فرزند خود را از راه دور قفل کنند.
گوگل با Family Link مستقيماً آمازون و تبلت هاي Fire اين کمپاني را هدف قرار داده است. تبلت هاي آمازون همواره چنين تنظيماتي را براي والدين مهيا کرده اند و اخيراً اطلاعاتي آماري از اپليکيشن ها، کتاب ها و وب سايت هايي که کودک از آنها استفاده مي کند را در اختيار پدر و مادر وي قرار مي دهد.
البته به نظر مي رسد که گوگل به دنبال نظارت کامل والدين بر فرزندان از طريق Family Link نيست و مي گويد برخي اپليکيشن هاي پيام رسان و نيز موزيک پليرها به صورت کامل قابل رصد نيستند. با اين همه، Family Link براي آن دسته از والديني که مي خواهند موبايل يا تبلت اندرويدي قديمي خود را به کودک خود بدهند، بدون آنکه مجبور به خريد دستگاهي جديد باشند، مي توانند اپليکيشني مناسب به حساب مي آيد. گفتني است براي اجراي اين اپ، نيازمند ديوايسي مجهز به اندرويد کيت کت يا بالاتر و آيفوني با iOS 9 يا بالاتر هستيد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب