پر بازدید ترین مطالب

اپليکيشن پيام رسان مستقل اينستاگرام با نام Direct منتشر شد


اپليکيشن پيام رسان مستقل اينستاگرام با نام Direct منتشر شد

خبرگزاري آريا – طبق گزارشات جديد، اينستاگرام مي خواهد قابليت پيام هاي دايرکت را از اپليکيشن خود حذف و در قالب يک پيام رسان مستقل ارائه کند. اين اپ مستقل Direct نام دارد و در حال حاضر به طور آزمايشي براي شش کشور شيلي، ايتاليا، پرتغال، ترکيه، اروگوئه و رژيم اشغالگر قدس منتشر شده است.
دايرکت يک پيام رسان دوربين محور است که آمده تا تجربه غني تر از پيام رساني را به ارمغان بياورد؛ کاري که فيسبوک، سازنده دو محصول موفق فيسبوک مسنجر و واتس اپ در آن تبحر و تخصص دارد.
اپليکيشن دايرکت روي اشتراک گذاري تصاوير متمرکز شده، بنابراين مستقيما با نمايش صفحه دوربين اجرا مي شود. با سوايپ به پايين روي اين صفحه، صفحه پيام هايتان را مشاهده خواهيد کرد.

همچنين در صفحه دوربين با سوايپ به راست به بخش اينباکس منتقل مي شويد، و با سوايپ به چپ صفحه تنظيمات اپليکيشن پديدار خواهد شد. شايد لزوم نصب دو اپليکيشن براي داشتن تجربه اي کامل از اينستاگرام باب ميل همگان نباشد، اما نکته خوب اينجاست که جابجايي ميان دو اپ به سادگي انجام مي شود.
کافيست در صفحه پيام ها در اپليکيشن دايرکت به سمت راست سوايپ کرده تا به اينستاگرام اصلي منتقل شويد. بر عکس همين موضوع هم در مورد اپ اصلي اينستاگرام صدق مي کند.
جالب است بدانيد که اپليکيشن جديد در مقايسه با اينستاگرام چهار فيلتر ويديويي جديد دارد که يکي از جالب ترين آن ها مي تواند صحبت هاي شما را در لحظه سانسور کند، البته سانسور تحت کنترل و در جهت مثبت.
زماني که فيسبوک پيام رسان مسنجر را به طور مستقل منتشر کرد، چيزي در حدود 500 ميليون کاربر فعال داشت. اما حالا تعداد کاربران فيسبوک مسنجر از مرز 1.3 ميليارد نفر عبور کرده است. با توجه به اين موضوع، فيسبوک اميدوار است که بتواند با ارائه قابليت دايرکت اينستاگرام به شکل يک اپ مستقل يک بار ديگر اين موفقيت را تکرار نمايد.
اپليکيشن Direct همين حالا در گوگل پلي منتشر شده، اما احتمالا براي استفاده از آن بايد منتظر انتشار آن براي کشور خود بمانيد. اينستاگرام هنوز در مورد زمان انتشار جهاني اپليکيشن Direct صحبتي به ميان نياورده است.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب