پر بازدید ترین مطالب

اپليکيشن مسيريابي Waze رفع فيلتر و راهنماي صوتي فارسي به آن اضافه شد


اپليکيشن مسيريابي Waze رفع فيلتر و راهنماي صوتي فارسي به آن اضافه شد

خبرگزاري آريا – اگر به خاطر داشته باشيد، اپليکيشن نقشه و مسيريابي Waze در واپسين روزهاي سال گذشته به دستور مقامات قضايي فيلتر شد. علت فيلترينگ در آن زمان اهداف جاسوسي اپليکيشن و ارائه از سوي رژيم صهيونيستي اعلام شد، اما با وجود اين مسائل به نظر مي رسد که از ساعاتي پيش Waze در ايران رفع فيلتر شده است.
در حال حاضر با نصب اپليکيشن هاي iOS و اندرويد Waze مي توانيد بدون نياز به ابزار تغيير دهنده آي پي آن را باز کرده و از خدماتش استفاده کنيد. البته مقامات رسمي هنوز نسبت به اين موضوع واکنشي نشان نداده اند، بنابراين مشخص نيست تا چه زماني امکان استفاده از اين اپ بدون ابزار تغيير دهنده آي پي ممکن خواهد بود.

اما در کنار رفع فيلترينگ Waze، تغيير ديگري هم در آن توجه کاربران را به خود جلب کرده و آن هم پشتيباني از زبان فارسي در منوهاي اپليکيشن و راهنماهاي صوتي است. با مراجعه به تنظيمات Waze، حالا مي توانيد زبان اصلي اپليکيشن را به فارسي تغيير دهيد، ضمن اين که امکان جستجوي صوتي فارسي را هم در آن خواهيد داشت.
شکي نيست که اين موضوع براي کاربران ايراني، به خصوص رانندگان سرويس هاي اسنپ و تپ سي که بسياري از آنان پيش از فيلترينگ Waze از اين اپ براي مسيريابي استفاده مي کردند، خبر خوشحال کننده اي خواهد بود. با اين وجود بايد منتظر ماند و ديد که آيا وضعيت Waze طي روزهاي آينده هم به همين شکل باقي خواهد ماند يا خير؟لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب