انگشتر نجات ساخته شدمفیدستان:

پیام اضطراری دگرگون می‌شود؛


انگشتر نجات ساخته شد


دانش > فناوری‌ – همشهری آنلاین:
یک شرکت نوپا در آمریکا انگشتری ساخته که کاربر هنگام خطر می‌تواند به وسیله آن اطرافیان و دوستان خود را مطلع کند.

به گزارش مهر، داخل انگشتر شرکت Nimb دکمه‌ای قرار دارد که به یک اپلیکیشن موبایل متصل است. با فشار این دکمه فرد می‌تواند درخواست کمک کند.

ایده ورای ساخت این انگشتر هوشمند بسیار ساده است. انگشتر به وسیله بلوتوث پیام هشدار به فهرستی از پیش تعیین شده از دفتر تلفن فرد، دوستان، اعضای خانواده، افرادی که نزدیک محل ارسال پیام هستند، ارسال می‌کند.

احتمال فشرده شدن این دکمه به طور اشتباهی نیز بسیار کم است زیرا در تئوری کاربر باید حداقل سه ثانیه دکمه را فشار دهد. همچنین مکان آن طوری تعیین شده که از فشار غیر عمدی به آن جلوگیری می‌کند.

اما هنگامی که دکمه فشرده شود، انگشتر به آرامی می‌لرزد. این امر نشان می‌دهد علامتی به اپلیکیشن برنامه ارسال شده است.  Nimb پس از فعال شدن، مکان شما را به همراه پیامی به تمام شماره تماس‌های مرتبط به برنامه ارسال می‌کند.

همچنین کاربر در صورت تمایل می‌تواند ارسال پیام را در اپلیکیشن لغو کند. برای این کار باید کلمه رمزی را ۳۰ ثانیه پس از فعال شدن پیام هشدار وارد کند.

البته ایده Nimb در اینجا پایان نمی‌یابد. موسسان آن تصمیم دارند بستر Nimb را خلق کنند و بهترین و سریع‌ترین گروه عکس‌العمل را در تمام نقاط دنیا برای کمک به افراد خلق کنند. آن‌ها تصمیم دارند سیستم پیامدهی اضطراری را دگرگون کنند.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

انگشتر نجات ساخته شد یک شرکت نوپا در آمریکا …در همین زمینه انگشتر نجات ساخته شد انگشتر در مواقع خطر به یاری شما می آید نجات در سه سرگرمستان انگشتر نجات ساخته شدنمونه رزومه کاریسوالات مصاحبه استخدامیاخبار روز اخباراخبار علمیاخبار آموزشی انگشتر نجات ساخته شد یک شرکت نوپا در آمریکا انگشتری ساخته که کاربر هنگام خطر می تواند به وسیله آن اطرافیان انگشتر نجات ساخته شد آخرین خبرمهر داخل انگشتر شرکت دکمه ای قرار دارد که به یک اپلیکیشن موبایل متصل است با فشار انگشتر نجات ساخته شد انگشترنجاتساختهشدبه نقل از تک کرانچ، داخل انگشتر شرکت دکمه ای قرار دارد که به یک اپلیکیشن موبایل انگشتر نجات ساخته شد یک شرکت نوپا در آمریکا انگشتری ساخته است که کاربر هنگام خطر می تواند به وسیله آن انگشتر نجات ساخته شد همشهری آنلاینیک شرکت …در همین زمینه انگشتر نجات ساخته شد انگشتر در مواقع خطر به یاری شما می آید نجات در سه آنا انگشتر نجات ساخته شد صاحب‌خبرانگشترنجاتساختهشدانگشتر نجات ساخته شد یک شرکت نوپا در آمریکا انگشتری ساخته است که کاربر هنگام آنا انگشتر نجات ساخته شدعلم و فناوریفناوریانگشتر نجات ساخته شد مهار باکتری تولیدکننده برق برای تصفیه آب راکت جدید ناسا، ابر انگشتر نجات ساخته شد یک شرکت نوپا در آمریکا انگشتری ساخته که کاربر هنگام خطر می تواند به وسیله آن اطرافیان انگشتر عقیق بهتر است یا دُرّ نجف؟چه چیزی روی انگشتر حک کنیم مستحب مؤکد است که مردان و زنان در دست راست انگشتر داشته باشنداگر نگین انگشتر از عقیق،فیروزه و حسام نواب‌صفوی الویس پریسلی انگشتر شاه ایران را به دستشویی حساب نواب صفوی ادعای حساب نواب صفوی الویس پریسلی انگشتر شاه ایران الویس پریسلی و حساب پول نیوز رشد درآمدهای آرامکس چین پرچمدار بهره برداری از فناوری پی وی چین و حضور در بازار خودروی پلاسكو و جزییات نجات معجزه آسای یک آتش نشان از آن عکس پلاسكو ساختمان پلاسکو حادثه ساختمان پلاسکو جزییات ساختمان پلاسکو آتش نشنان ساختمان نقد و بررسی فیلم «نفس» ساخته نرگس آبیار راه حال نهایی نقد فیلم نفس ساخته نرگس آبیار راه‌حل نهایی حمید رضا امیدی سرور مد و مه حین تماشای فیلم عصر ايران سايت تحليلي خبري ايرانيان سراسر جهان خبرهای علمی فرهنگی هنری ورزشی سیاسی و در عصرايران کاخ آنجلینا جولی و برد پیت در فرانسه به فروش گذاشته شد عکس آنجلینا جولی و برد پیت دو ستاره سینما که به تازگی از یکدیگر طلاق گرفته اند گفته اند که کاخ هشدار سازمان بازرسي به مشمولان قانون ممنوعيت دوشغله بودن قائم‌ مقام سازمان بازرسي كل كشور با بيان اين‌كه تاكنون اقدامي در راستاي تهيه لايحه يا طرح اخبار حوادث مروری بر گذشته قرآنی که از زیر آوار پلاسکو سالم خارج شد عکس طنز کنایه آمیز کاربران در رابطه خانه مسي چگونه ساخته شد چگونهتاموجریساختهشد چه شد كه اي ايران ساخته شد خانه چگونه ساخته شد ماشین کی سالی ساخته شد ماشین کی ساخته شد بمب اتم چگونه ساخته شد

برچسب ها

اندکی تفکر …

زمان مانند یک رودخانه است
هرگز نمی توانیم به یک آب دو بار دست بزنیم...
زیرا آن جریان آبی که از مقابل ما گذشت ، دیگر باز نمی گردد.
از هر لحظه ی زندگیمان لذت ببریم.

پر بازدیدترین مطالب