پر بازدید ترین مطالب

انتشار رندرهايي از طراحي احتمالي دو موبايل جديد از سوني


انتشار رندرهايي از طراحي احتمالي دو موبايل جديد از سوني

خبرگزاري آريا – آن طور که از شواهد امر بر مي آيد، شرکت سوني بالاخره قصد دارد در سال آينده تغييري اساسي در طراحي ظاهري موبايل هايش اعمال کند. شاهد اين مدعا نيز انتشار رندرهايي منتسب به دو موبايل جديد اين شرکت در سال آينده است.
وبسايت گرجستاني «Vortex.ge» به تازگي تصاويري مفهومي از دو موبايل با برند سوني را منتشر ساخته و مدعي شده که يکي از اين موبايل ها قرار است جانشين پرچمدار فعلي سوني يعني اکسپريا XZ پرميوم شود، در حالي که ديگري به عنوان يک ميان رده در سال 2018 روانه بازار خواهد شد.

وبسايت مذکور مي گويد که اين رندرها بر اساس طرح هاي اوليه طراحان سوني توليد شده اند و به وضوح تمايل طراحان را به مد اين زوها يعني نمايشگر بدون حاشيه نشان مي دهند. ظاهراً آن بدنه اي که گوشه هاي آن تيزتر است و بدنه پشتي اش از فلز (يا شيشه) براق شکل يافته، همان پرچمدار جديد سوني در سال 2018 خواهد بود.

از ديگر مشخصات منتسب به تلفن هوشمند مورد بحث نيز مي توان به اسپيکرهاي دوگانه در جلو و دوربين دوگانه در بدنه پشت اشاره کرد. ضمناً يک نمايشگر 5.5 اينچ با رزولوشن نامعلوم در نماي جلو و پردازنده اسنپدراگون 845 به همراه 6 گيگابايت رم و 128 گيگابايت حافظه داخلي در دل آن جاي خواهند گرفت. ضمن اين که شايد سوني بتواند نخستين موبايل دنيا با حسگر اثر انگشت در زير نمايشگر را توليد نمايد.

اطلاعات ما در خصوص موبايل ميان رده سوني از اين هم کمتر است و تنها نمايي از طراحي آن را در اختيار داريم. گوشه هاي نسبتاً گرد و محل قرارگيري لنز دوگانه دوربين، نماي پشتي تلفن هوشمند مورد بحث را تا حدودي شبيه آيفون هاي اپل کرده است.

در آخر مي بايست يادآور شد که هنوز نمي توان صحت هيچ کدام از تصاوير و اطلاعات منتشر شده را تاييد نمود، گرچه به طور قطع در ماه هاي آينده اطلاعات بيشتري در اين خصوص منتشر خواهد شد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب