پر بازدید ترین مطالب

ال جي موبايل لوکسي از خانواده سيگنچر را با قيمت بيشتر از آيفون 10 معرفي کرد


ال جي موبايل لوکسي از خانواده سيگنچر را با قيمت بيشتر از آيفون 10 معرفي کرد

خبرگزاري آريا – بايد پذيرفت که ال جي استراتژي عجيبي در خصوص توليد فبلت پرچمدار V30 در پيش گرفته. تنها يک ماه پس از عرضه اين محصول شاهد رونمايي از نسخه قوي تر آن در قالب +V30 بوديم، مدلي که تنها تحت قرارداد با چند اپراتور محدود روانه بازار شد. حالا ال جي دو ماه بعد از آن مدلي باز هم قوي تر از آن را تح برند لوکس سيگنچر معرفي نموده است.
البته احتمالاً هيچ گاه دست شما به اين سوپر V30 نخواهد رسيد، چرا که قرار است تنها در کشور کره جنوبي عرضه شود. از شيوه تصميم گيري هاي ال جي چنين برداشت مي شود که آنها به هيچ وجه از عملکرد نسخه استاندارد فبلت پرچمدار خود راضي نيستند و حالا با معرفي نسخه قوي تري از آن قصد دارند حداقل در کشور خود رقابتي تنگاتنگ تر را با ديگر بزرگان داشته باشند.
نکته جالب تر در خصوص موبايل Signature جديد ال جي آن است که هيچ نشاني از برند V30 در سر و ظاهر آن مشاهده نمي شود، گويي که کره اي ها سعي دارند آن را به عنوان يک موبايل لوکس کاملاً مستقل و جديد نشان دهند.
موبايل مورد بحث در زير بدنه زيبا و شيک خود 6 گيگابايت رم و 256 گيگابايت حافظه داخلي دارد. ضمن اين که به طور پيش فرض با جديدترين نسخه سيستم عامل اندرويد يعني Oreo عرضه مي شود. تعداد محدودي از خريداران امکان آن را خواهند داشت تا نامشان روي بدنه پشتي سراميکي سيگنچر جديد درج شود. ضمن اين که درون بسته بندي آن يک جفت هدست با برند Bang & Olufsen وجود خواهد داشت. يکي از آنها سيم دار و ديگري بيسيم خواهد بود.
ال جي اين نسخه ويژه از موبايل V30 را با قيمت 1820 دلار به فروش خواهد رساند. نکته جالب اينجاست تنها قرار است 300 دستگاه از آن به توليد برسد و خريداران نيز مي بايست معرفي نامه جداگانه براي خريد آن داشته باشند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب