افراد موفق، ديوانه کار کردن هستندمفیدستان:

افراد موفق، ديوانه کار کردن هستند


خبرگزاري آريا – افراد موفق,رسيدن به موفقيت,عامل موثر در موفقيت
بسياري از جوانان از افراد موفق جامعه درخواست مي کنند تا روش ها و دلايل رسيدن به موفقيت را براي آنها تشريح کنند. دکتر ريچارد اس.تي.جان نويسنده، محقق و تحليلگر موفقيت با انجام يک تحقيق ميداني درصدد پاسخگويي به اين سوال برآمده است. اين تحقيق در طي ۷ سال با روش مصاحبه از ۵۰۰ فرد موفق در سطح جامعه بين المللي صورت گرفته است.

هدف اصلي اين تحقيق يافتن پاسخ اين سوال مهم است که واقعا چه چيزي منجر به موفقيت مي شود؟ يافته ها و نتايج تحقيق انجام گرفته بيانگر اين موضوع است که کليه افراد موفق در ۸ زمينه با يکديگر مشترک هستند و اين ۸ عامل باعث موفقيت آنها در کسب و کار، فعاليت علمي يا اجتماعي بوده است.

در ادامه به صورت خلاصه به اين ۸ عامل موثر در موفقيت افراد مي پردازيم.

۱- افراد موفق شور و شوق انجام کار (اشتياق) دارند
افراد موفق مي گويند ما توسط اشتياق مان هدايت مي شويم. آنها کارشان را با عشق انجام مي دهند و آن را به همکاران خود نيز منتقل مي کنند.

پول درآوردن در فکر آنها دليل اصلي کار کردن نيست بلکه يکي از نتايج آن است. آنها مطمئن هستند که اگر کاري را با عشق انجام دهند حتما به ثروت و پول نيز خواهند رسيد.

۲- افراد موفق سختکوش هستند
هيچ چيز آسان به دست نمي آيد و به دست آوردن آن حاصل سخت کار کردن است. هميشه کار کردن سخت بوده و هست اما سعي کنيد همواره از کاري که مي کنيد لذت ببريد. با اين تفکر است که مي توانيد سختکوشي را در ذهن خود نهادينه کنيد.

گاهي افراد جامعه فکر مي کنند که افراد موفق به کار خود معتاد شده اند اما تعبير بهتري براي آنها وجود دارد که آنها ديوانه کار کردن هستند.

۳- افراد موفق کار خوب ارائه مي کنند
آنها مي گويند براي موفق بودن سعي کنيد با قلب تان کار کنيد و در آن کار عالي شويد. هيچ جادويي در کار نيست، همه اش تمرين است و تمرين است و تمرين. با تمرين کردن مدام است که مي توانيد يک کار را به خوبي انجام دهيد.

۴- افراد موفق تمرکز مي کنند
افراد موفق معمولا ايده هاي خلاقانه زيادي را در ذهن خوددارند اما اين موضوع همانگونه که يک فرصت بسيار خوب است، در صورت نداشتن تمرکز مي تواند به عنوان تهديد لحاظ شود.

داشتن ايده هاي بسيار، همانند سوار شدن بر اسب سرکشي است که هر لحظه شما را به سويي مي کشاند و در صورتي که نتوانيد آن را افسار بزنيد و در يک راه مستقيم به حرکت درآوريد هيچ گاه شما را به مقصد نخواهد رساند. پس سعي کنيد همواره بر روي موضوع کار خود تمرکز کنيد و هيچ گاه از آن غافل نشويد.

۵- افراد موفق خود را تشويق مي کنند
آنها مي گويندکه هميشه تلاش کنيد تا خود را تشويق کنيد، هم از لحاظ جسمي و هم از لحاظ روحي. خود را از خجالت و ترديد به خود رها کنيد. تمامي انسان ها معتقدند که موثرترين فرد در زندگي بشر براي هل دادن او به جلو و تشويق کردنش مادرها هستند.

آنها هستند که فرزند خود را براي ايستادن، دويدن، مدرسه و دانشگاه رفتن، ازدواج، کسب و کار راه انداخت و هزاران کار ديگر تشويق مي کنند و او را به جلو هل مي دهند.

۶- افراد موفق به ديگران خدمات ارائه مي کنند
آنها مي گويند: سعي کنيد به جاي خدمت کردن به خود به ديگران خدمت کنيد. تمام مردم دوست دارند که ماشين، خانه و امکانات خوب و با کيفيت داشته باشند و در اين راه تلاش مي کنند.

اگر هدف شما اين باشد که در واقع داريد به خود خدمت مي کنيد اما به جاي آن سعي کنيد نيازي را در جامعه حس کنيد و براساس آن نياز به جامعه خدمتي ارائه کنيد.

محصول جديدي اختراع کنيد يا محصولات قبلي را بهينه کنيد و زندگي را براي مردم آسان تر کنيد. مطمئن باشيد با دادن اين خدمات به ديگران، نتيجه خوبي خواهيد گرفت که مهمترين آن بالا بردن کيفيت زندگي خود با به دست آوردن ماشين، خانه و امکانات خوب خواهد بود. پس ابتدا به ديگران فکر کنيد و به آنها چيز ارزشمندي ارائه کنيد و مطمئن باشيد از اين طريق مي توانيد ثروتمند شويد.

۷- افراد موفق ايده دارند
بيل گيتس مي گويد: «تنها چيزي که من داشتم يک ايده بود: «راه اندازي اولين شرکت ريز کامپيوتر». البته اين ايده صرفا يک ايده معمولي نبود بلکه يک ايده فوق العاده بود.

مطمئن باشيد که خلق آينده هرگز اغلب جادوي خلاقيت نيست بکله تنها انجام کارهاي ساده است. ايده هاي جديد هميشه يکسان نيستند، ممکن است خيلي از ايده هايي که تازه به ذهن شما خطو رکرده است سال ها قبل در کشورهاي ديگر اجرا شده باشند و افراد موفق مي گويند عمدتا محصولات موفق، حاصل کنار هم قرار گرفتن ايده هاي خلاقانه افرادي با دانش و تجربه و ديدگاه هاي مختلف است.

۸- افراد موفق سماجت مي کنند
آنها مي گويند که سماجت اولين دليل موفقيت است. شما بايد در برابر شکست سماجت کنيد، در برابر حرف هاي بي پايه و اساس سماجت کنيد، در برابر فقير شدن سماجت کنيد، براي جلوگيري از تمام بدي هايي که مي خواهد براي شما اتفاق بيفتد و براي رخ دادن تمام خوبي هايي که مي تواند براي شما اتفاق افتاد سماجت کنيد.

شما هم اين ۸ کار را انجام دهيد و مطمئن باشيد که اينها ۸ عامل بزرگ موفقيت هستند!
منبع:مجله پنجره خلاقيتلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

آنچه مدیران باید بدانند نشانه‌هاي مديران موفقاحیای یک تیم کاری که قبلا شکست خورده، کار آسانی نیست، اما غیرممکن هم نیست هر مدیری دنیای مجازی من خصوصيات افراد از روي ماه تولددنیای مجازی من خصوصيات افراد از روي ماه تولد آنچه مدیران باید بدانند مديريت اثربخشریسک نیروی کار اضافی برای کسب وکارهای کوچک صاحبان کسب‌وکارهای کوچک معمولا زمان سخنان آموزنده و به درد بخور برای زندگی سخنان انسانهای موفقتو ممکن است در تمام دنیا فقط یک نفر باشی، ولی برای بعضی افراد، تمام دنیا هستی به کانال آيا در هيچ يک از مذاهب و فرقه هاي اهل سنت فتوايي بر …هيچ يک از بزرگان مذاهب اربعه اهل سنت اين کار را جايز نمي داند ؛ زيرا جايز دانستن اين سخنان آموزنده و به درد بخور برای زندگی جملات جالبتو ممکن است در تمام دنیا فقط یک نفر باشی، ولی برای بعضی افراد، تمام دنیا هستی به کانال مشکلات یادگیری و رفتاریرفتارهای حسی یا آن چه کودک شما می‌فهمد، قبل از کلماتی هستند که او به زبان می‌آوردپايگاه اطلاع رساني آثار حضرت آيت الله مصباح يزدي …کند خواهش و استدعا کردن امر نيست اينکه کسي بگويد خواهش مي‏کنم اين کار را بکنيد رقص دیوانه وار یک زن در ساحل دریا عکستلاش او برای پیدا کردن مفری بی نتیجه می ماند و با شدت هر چه تمام به دیوار ساحلی پيج رنک گوگل – اِساس الزی ، سیر کوهی یا والک گیاهی است شبیه پیاز با دانه ها و گل سفیدرنگ این گیاه خودرو است آنچه مدیران باید بدانند نشانه‌هاي مديران موفق احیای یک تیم کاری که قبلا شکست خورده، کار آسانی نیست، اما غیرممکن هم نیست هر مدیری ترجیح می دنیای مجازی من خصوصيات افراد از روي ماه تولد خصوصيات كلي متولدين آبان ماه قوي و قدرتمند ، مصمّم و با اراده پولادين ، ورزشكار ، هوشيار آنچه مدیران باید بدانند مديريت اثربخش احیای یک تیم کاری که قبلا شکست خورده، کار آسانی نیست، اما غیرممکن هم نیست هر مدیری ترجیح می سخنان آموزنده و به درد بخور برای زندگی سخنان انسانهای موفق تو ممکن است در تمام دنیا فقط یک نفر باشی، ولی برای بعضی افراد، تمام دنیا هستی به کانال سخنان آموزنده و به درد بخور برای زندگی جملات جالب تو ممکن است در تمام دنیا فقط یک نفر باشی، ولی برای بعضی افراد، تمام دنیا هستی به کانال مشکلات یادگیری و رفتاری رفتارهای حسی یا آن چه کودک شما می‌فهمد، قبل از کلماتی هستند که او به زبان می‌آورد پيج رنک گوگل – اِساس بدون شرح در راستای وعده جشنواره زمستانی در اساس بیچاره آدم برفی ، ونه بساتنسه هِم دیگه ونه آيا در هيچ يک از مذاهب و فرقه هاي اهل سنت فتوايي بر حلال بودن سؤال كننده با حق پاسخ اجماع امت بر حرمت لواط است حنفيه انجام دهنده اين کار را حد ن مي زنند بهترین های اجتماعی و فرهنگی واژه در لغت، به‌معنای تحرك و جنبش است تحرك اجتماعی ناظر به تغییرات وضعیت تعلق پايگاه اطلاع رساني آثار حضرت آيت الله مصباح يزدي فهرست مطالب کند خواهش و استدعا کردن «امر» نيست اينکه کسي بگويد «خواهش مي‏کنم اين کار را بکنيد» امر نيست

برچسب ها

اندکی تفکر …

کسی که تفکرش با تو متفاوت است ، دشمنت نیست !
انسان دیگری است با دیدگاهى دیگر، فقط همین ...
اگر فقط همین یک اصل را بپذيريم ; روابط مان بهتر خواهد شد و زندگى سرشار از آرامش

پر بازدیدترین مطالب