پر بازدید ترین مطالب

اعلام همکاری مشترک سامسونگ و اسپاتیفای


شرکت سامسونگ طی مراسمی که شب گذشته برگزار شد رسما اعلام کرد که همکاری طولانی مدتی را با اسپاتیفای آغاز کرده است که این همکاری شامل پشتیبانی سرویس موزیک اسپاتیفای از اسپیکر هوشمند گلکسی هوم سامسونگ نیز می‌شود.

این پشتیبانی طبق گفته‌ها در تمامی دیوایس‌های سامسونگ از جمله گوشی‌ها، تلویزیون و اسپیکرهای شرکت انجام خواهد گرفت. ظاهرا یک نسخه عمیق‌تر و نخصصی‌تر از «اسپاتیفای کانکت» قرار تاست برای محصولات سامسونگ طراحی و به‌کارگرفته شود.

حال سرویس اسپاتیفای در دیوایس‌های سامسونگ برای نصب و راه اندازی دیده خواهد شد و در اپلیکیشن «SmartThings» سامسونگ، اکانت‌های اسپاتیفای و سامسونگ کاربر به یکدیگر لینک می‌شوند. ضمنا در هنگام استفاده از دستیار هوشمند «Bixby»، اسپاتیفای به‌عنوان مرجع اصلی پخش موزیک به‌کارگرفته خواهد شد. نکته جالب اینکه زمانی که کاربر از این دستیار صوتی تقاضای پخش موزیک خاصی را می‌کند، Bixby به‌صورت اتوماتیک موزیک مورد نظر را از سرویس اسپاتیفای پخش می‌کند حتی اگر کاربر تا بحال از سرویس اسپاتیفای استفاده نکرده باشد.

سامسونگ و اسپاتیفای شب گذشته اعلام کردند این تنها آغاز یک همکاری عمیق و مشترک بین این دو شرکت است و ویژگی‌های بی‌نظیر بیشتری در آینده نزدیک توسط این دو کمپانی اعلام خواهد شد.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب