اعلام جزئیات مصاحبه دکتری دانشگاه علامه طباطباییمفیدستان:


اعلام جزئیات مصاحبه دکتری دانشگاه علامه طباطبایی

اتاق خبر ۲۴: 

معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون دکتری نیمه متمرکز سال تحصیلی ۹۶ – ۹۷ این دانشگاه از ۱۰ تیرماه آغاز و تا بیستم این ماه ادامه دارد. بر این اساس کلیه پذیرفته شدگان دوره‌های مختلف (روزانه، پردیس خودگردان، بورس اعزام) می‌توانند طبق زمانبندی اعلام شده که جزئیات آن در سایت دانشگاه علامه طباطبایی به نشانی اینترنتی http://atu.ac.ir منتشر شده است در این مصاحبه شرکت کنند.

 

همچنین آزمون زبان داوطلبان غیر فارسی زبان دانشگاه علامه طباطبایی طی دو مرحله برگزار خواهد شد که آزمون کتبی این داوطلبان روز ۱۴ تیرماه، بررسی سوابق علمی و مصاحبه حضوری آن‌ها نیز در روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه برگزار می‌شود.

 

در این اطلاعیه آمده است، دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان بزرگترین دانشگاه علوم انسانی در راستای ارتقای کیفیت آموزشی به­ منظور سنجش علمی و بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و ایجاد شرایط مناسب و یکسان، به صورت نیمه متمرکز و طی یک مرحله بررسی سوابق علمی ومصاحبه (به استثنای رشته آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان که طی دو مرحله کتبی وبررسی سوابق علمی و مصاحبه) دانشجوی دکتری می‌پذیرد. جزئیات کامل آن در سایت دانشگاه منتشر شده است.

 لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

برچسب ها

اندکی تفکر …

به کسانی که لا به لای مشغله شان وقتی برایت پیدا می کنند احترام بگذار!
اما عاشق کسانی باش که وقتی به آن ها نیاز داری تمام مشغله شان را فراموش می کنند، تا تو را به آرامش برسانند!