استوری های اسنپ چت، گروهی شدمفیدستان:

ایسنتاگرام داستان‌های کاربران را اکنون در تب Explore قرار داده است که شامل داستان های می شود که دارای یک هشتگ با استیکر جغرافیایی هستند. اکنون اسنپ چت نیز قابلیت ایجاد داستان‌های جدید به صورت گروهی توسط کاربرانش را معرفی کرده است، داستان‌های که Custom Stories نام دارند.

استوری های اسنپ چت، گروهی شد

به گزارش صبحانه،اینستاگرام و اسنپ چت احتمالا به صورت تصادفی، قابلیت‌های جدیدی مربوط به بخش Stories اپلیکیشن‌های خود معرفی کرده‌اند. ایسنتاگرام داستان‌های کاربران را اکنون در تب Explore قرار داده است که شامل داستان های می شود که دارای یک هشتگ با استیکر جغرافیایی هستند. اکنون اسنپ چت نیز قابلیت ایجاد داستان‌های جدید به صورت گروهی توسط کاربرانش را معرفی کرده است، داستان‌های که Custom Stories نام دارند.

از این پس کاربران می‌توانند در اپلیکیشن اسنپ چت یک داستان جدید ایجاد کنند و به دوستان خود امکان دهند تا این استوری جدید را ببینند و اسنپ‌های جدید دیگری به آن اضافه کنند، به این ترتیب در حالت کلی گروهی از کاربران می‌توانند در ایجاد یک استوری سهم داشته باشند. تمامی اسنپ‌های اضافه شده توسط کل گروه قابل دیدن هستند. کاربر هم چنین می‌تواند دسترسی به این استوری را به یک موقعیت خاص محدود کند و اگر هیچ کس اسنپ جدیدی به این استوری اضافه نکند، طی ۲۴ ساعت آینده حذف خواهد شد.

هنوز به صورت واضح مشخص نیست که این استوری‌های مبتنی بر موقعیت توسط سایر افرادی که در نزدیکی آن محدوده هستند قابل رویت است یا اینکه تنها به اعضای گروه محدود است. این داستان‌ها هم چنین می‌توانند به گونه‌ای تنظیم شوند که توسط دوستان دوستان کاربر نیز قابل تغییر باشند.

این روزها قابلیت استوریز در اینستاگرام بسیار در کانون توجه قرار گرفته است در حالی که این قابلیت عیناً از اپلیکیشن اسنپ چت کپی برداری شده است و به نظر می رسد که اسنپ چت در تلاش است با ارایه این قابلیت‌های جدید باز هم توجه کاربرانش را به اپلیکیشن خود جلب کند./تک شاتلینک منبع

بازنشر: مفیدستان

برچسب ها

اندکی تفکر …

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد.
راکفلر