استقبال سینماروها از عاشقانه موزیکالمفیدستان:

وب سایت آی سینما: عاشقانه موزیکال «لا لا لند» دومین فیلم بلند دیمین شزل که با کسب ۱۴ نامزدی، فعلا رکورددار رقابت اسکار ۲۰۱۷ به شمار می‌رود، از دیروز (۱۴ ژانویه) – همزمان با روز ولنتاین – در گیشه چین افتتاح شد و ۱۲٫۵ میلیون دلار فروخت.

به این ترتیب، کل فروش جهانی فیلم با پیشی گرفتن از فروش فیلم «شیکاگو» (۳۰۶٫۸ میلیون دلار)، به بیش از ۳۰۷ میلیون دلار رسید. سینماروهای چین در حالی به استقبال «لا لا لند» رفته‌اند که فیلم‌های موزیکال معمولا گیشه چندان پررونقی در سینماهای این کشور ندارند و اکران‌شان با خطر شکست تجاری همراه است.

به گزارش «هالیوود ریپورتر»، با تبلیغاتی که با تمرکز بر روی مولفه‌های عاشقانه «لا لا لند» و بخت بالای فیلم در اسکار ۲۰۱۷ انجام گرفت و همچنین کسب مجوز لازم از سوی مقامات سینمایی چین برای اکران یک موزیکال امریکایی در روز ولنتاین، همگی از جمله عوامل تاثیرگذار در افتتاحیه موفق ساخته شزل به شمار می‌روند.

در سال‌های اخیر، روز ولنتاین به یکی از تاریخ‌های مهم در تقویم اکران گیشه چین تبدیل شده است. عنوان «لا لا لند» در سر در سینماهای چین به «شهر عاشقان موسیقی» ترجمه شده است. کمپانی «چاینا فیلم» پخش این عاشقانه موزیکال را در سینماهای چین به عهده داشته است. ژانویه گذشته بود که شزل و رایان گاسلینگ ستاره فیلم برای شرکت در مراسم حمایت و تبلیغ «لا لا لند» به پکن سفر کردند.

این نخستین فیلم کارنامه گاسلینگ است که در سینماهای چین روی پرده می‌رود. با این حال، اما استون که در گذشته با حضور در فرنچایز سینمایی «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز» به گیشه چین معرفی شده بود، نزد سینماروهای این کشور چهره‌ای شناخته‌شده‌تر به شمار می‌رود.

عجیب‌تر از افتتاحیه موفق «لا لا لند»، آغاز اکران فیلم اکشن «تریپل اکس: بازگشت ژاندر کیج» در سینماهای چین بود که افتتاحیه‌ای ۲۲٫۷ میلیون دلاری را برای فیلم جدید ون دیزل رقم زد. دونی ین و کریس وو دو ستاره سرشناس چین نیز در این فیلم حضور دارند. بعد از گذشت پنج روز نمایش در سینماهای چین، فروش این تریلر ورزشی به بیش از ۹۳٫۵ میلیون دلار رسیده و انتظار می‌رود تا پایان امروز، از مرز ۱۰۰ میلیون دلار هم عبور کند.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

تودی فا استقبال سینماروها از عاشقانه موزیکالاستقبالبه گزارش سینما خبر عاشقانه موزیکال لا لا لند دومین فیلم بلند دیمین شزل که با کسب استقبال سینماروها از عاشقانه موزیکال محبوب هاعاشقانه موزیکال لا لا لند دومین فیلم بلند دیمین شزل که با کسب نامزدی، فعلا استقبال سینماروها از عاشقانه موزیکالعاشقانه موزیکال لا لا لند دومین فیلم بلند دیمین شزل که با کسب نامزدی، فعلا استقبال سینماروها از عاشقانه موزیکالراه اندازی ستادهای استقبال از زائران در مبادی ورودی ۷ کشور استقبال کلوپ از تیم راگبی استقبال سینماروها از عاشقانه موزیکال جستجوگر …استقبال سینماروها از عاشقانه موزیکال عاشقانه موزیکال لا لا لند دومین فیلم بلند استقبال سینماروها از عاشقانه موزیکال دنیای بزرگ …استقبالسینماروهاازوبسایت نود دیروز سایت برنامه نود در خبری مهم از سونامی کسر امتیاز در فوتبال ایران و افتتاحیه ۱۲ میلیون دلاری لا لا لند در چین مجله اخبار روزاخبار گوناگون عاشقانه موزیکال لا لا لند به استقبال لا لا سینماروها از عاشقانه نمایشگاه رسانه های دیجیتال، مرجع بزرگی در فضای …هایدیجیتالفضایمجازیاستاستقبال سینماروها از عاشقانه موزیکال عاشقانه موزیکال استقبال سینماروها از عصر تعادل تصاویر جدید بازی را ببینیدجدیدبازیببینیداستقبال سینماروها از عاشقانه عصر تعادل بی‌خیال گوشی‌های پایین‌رده می‌شوداستقبال سینماروها از عاشقانه استقبال سینماروها از عاشقانه موزیکال

برچسب ها

اندکی تفکر …

وضعیت کنونی شما،
سرنوشت نهایی شما نیست.
روزهای خوب هم خواهند آمد...