پر بازدید ترین مطالب

استراتژي عجيب شورولت در اروپا؛ فروش تنها 1 دستگاه در ماه ژانويه


استراتژي عجيب شورولت در اروپا؛ فروش تنها 1 دستگاه در ماه ژانويه

خبرگزاري آريا – صنعت خودروسازي همواره با چالش هاي فراواني روبه رو بوده و نمودار فروش خودرو ها در آن در طي سال هاي گذشته فراز و فرود هاي بسياري را تجربه کرده است. براساس همين موضوع، ژانويه 2018 ماه چندان جالبي براي فعالان اين صنعت خودروسازي در سراسر جهان نبوده است.
در ايالات متحده حتي با وجود افزايش تقاضا براي دريافت خودرو، تحويل وسايل نقليه به مشتري در حدود 1 درصد نسبت به ماه قبل کاهش يافته است.
در انگستان حتي وضعيت از اين نيز بدتر بوده و بجز خودرو هاي شاسي بلند که فروش آن ها افزايش يافته ساير کلاس ها با کاهش فروش 25 درصدي مواجه شده اند.

در انگلستان همچنان با گذشت يک ماه ديگر فورد فيستا در جايگاه نخست خودرو هاي پر فروش قرار داشته و به نظر مي رسد که قصد ندارد اين جايگاه را به خودروي ديگري واگذار کند.
اين موضوع درست شبيه پيش بيني هاي قبلي بوده و کسي از شنيدن آن شگفت زده نشده است. چيزي که در اين ميان توجه ما را به سمت خود جلب کرده کمپاني شورولت و فعاليت هاي آن در انگلستان به عنوان کم فروش ترين برند خودروساز است. شورولت در ماه ژانويه امسال تنها يک خودرو را در اين کشور به فروش رسانده است.
به احتمال زياد شما از شنيدن اين خبر شگفت زده شده ايد. اما واقعيت اين است که اين موضوع نه به خاطر کاهش کيفيت محصولات کمپاني شورولت بلکه به دليل نبود نمايندگي رسمي اين کمپاني در اروپاست.
شورولت ديگر به صورت رسمي در اروپا نمايندگي ندارد و برخي از فروشندگان و نمايندگي هاي خاص مجوز دارند تا خودروهاي کامارو و کوروت را به قاره سبز صادر کنند.

2016 Chevrolet Camaro ssلینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب