پر بازدید ترین مطالب

ارزش بیت کوین از ۱۴ هزار دلار عبور کرد


هرچند بیت‌کوین چند روز با ثبات را پشت سرگذاشت، اما در ۲۴ ساعت گذشته شاهد رکوردشکنی پول رمزنگاری شده بودیم، به‌طوری‌که ارزش بیت‌کوین از مرز ۱۴ هزار دلار گذشت.

ساعاتی پیش ارزش بیت‌کوین از مرز ۱۴ هزار دلار عبور کرد. صبح دیروز ارزش پول رمزنگاری شده از مرز ۱۲ هزار دلار عبور کرد، اما دیری نپایید که بیت‌کوین رکوردهای جدیدی را به نام خود ثبت کرد. ارزش بیت‌کوین در حالی افزایش پیدا کرده که سایر ارزهای رمزنگاری شده نظیر اتریم، بیت‌کوین کش و بیت‌کوین گلد در ۲۴ ساعت اخیر با کاهش ارزش روبه‌رو شده‌اند.

مقاله‌های مرتبط:

ارزش بیت‌کوین در حالی از مرز ۱۴ هزار دلار عبور کرده که بهای آن در اولین روز سال میلادی جاری یا همان اول ژانویه ۲۰۱۷ از مرز ۱۰۰۰ دلار عبور کرده بود. با وجود افزایش خارق‌العاده‌ی ارزش بیت‌کوین طی نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی، شماری از تحلیل‌گران وال استریت این افزایش قیمت را یک حباب خوانده و اعلام کرده‌اند که دیر یا زود این افزایش غیرمنطقی به پایان رسیده و سقوط ارزش بیت‌کوین را شاهد خواهیم بود.

افزایش ارزش بیت‌کوین باعث شده تا توجهات به پول رمزنگاری شده نیز افزایش پیدا کند و بسیاری از افراد حتی در کشورمان نیز به سراغ سرمایه‌گذاری روی پول رمزنگاری شده بروند.در زمان نگارش این مطلب ارزش بیت‌کوین نزدیک به ۱۴٫۱۳۳ دلار است. باید دید که آیا پول رمزنگاری شده دوباره با افزایش همراه خواهد شد یا خیر.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب