پر بازدید ترین مطالب

ارائه نرم‌افزار و سیم‌کارت رایگان در نمایشگاه قرآن


مدیر بخش رسانه و فضای مجازی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ارائه محصولات مجازی و نرم‌افزارهای قرآنی به‌صورت رایگان در نمایشگاه خبرداد.


بازدید :


زمان تقریبی مطالعه :


تاریخ :

نمایشگاه قرآن

محمدمهدی عزیززاده مدیر بخش رسانه و فضای مجازی بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور در برنامه «نمای نزدیک» رادیو قرآن به تشریح برنامه‌های این بخش پرداخت و گفت: برای نخستین‌بار این بخش با هدف ارائه محصولات قرآنی با دسته‌بندی موضوعی راه‌اندازی شد و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

وی درباره بخش‌های مختلف رسانه و فضای مجازی افزود: در بخش فضای مجازی و رسانه یک مانیتورینگ ارائه شد و فعالیت‌های رسانه‌ها به حضور بینندگان ارائه شد.

عزیززاده به بخش کودک و نوجوان اشاره کرد و گفت: دغدغه‌ای برای خانواده‌ها وجود دارد که این دغدغه برای حضور فرزندان در فضای مجازی مطرح می‌شود که برای این موضوع نیز در حوزه محصولات و مشاوره‌ها برنامه‌هایی پیش‌بینی شده است.

وی افزود: رسم آئینه‌گی، مجموعه رسانه‌های قرآنی در یک گذری حاضر شدند و بینندگان با حضور در این بخش، توانایی‌های رسانه‌ها را ملاحظه می‌کنند.

مدیر بخش رسانه و فضای مجازی از فروش محصولات مجازی در نمایشگاه قرآن خبرداد و گفت: عزیزانی که امکان حضور در نمایشگاه قرآن را ندارند می‌توانند با تخفیفات ویژه‌ای که در نظر گرفته شده است، از محصولات استفاده کنند و شرکت‌کنندگان در باشگاه همراهان نمایشگاه، با امتیازاتشان می‌توانند از تخفیفات این بخش بهره‌مند شوند.

وی راجع به خدمات دیگر این بخش گفت: در بخش فضای مجازی، سیم‌کارت‌های رایگان به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود و امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری از جمله تبلت و غیره با تخفیفات ویژه‌ای عرضه می‌شود.

عزیزاده در پایان خاطرنشان کرد: اپلیکیشن‌های مخصوص کودکان و نوجوانان با ارائه محتوای قرآنی بخش دیگری است که به مخاطبان ارائه می‌شود.


منبع : تسنیملینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب