احتمال عرضه نسل بعدي apple tv طي سال 2017 با پشتيباني از محتواي 4kمفیدستان:

احتمال عرضه نسل بعدي apple tv طي سال 2017 با پشتيباني از محتواي 4k


خبرگزاري آريا – بنابر گزارش هاي تازه، اپل برنامه دارد تا Apple TV جديدي را به همراه پشتيباني از محتواي ۴K به بازار عرضه کند. وب سايت بلومبرگ مي گويد که احتمال دارد اپل نسل پنجم اپل تي وي را طي سال جاري ميلادي به بازار عرضه کند که رنگ هايي شاداب تر را با خود به همراه مي آورد.
بهبود رنگ ها، مطمئناً ارتباطي مستقيم با «دامنه دايناميک بالا» يا «HDR» دارد؛ قابليتي که امروزه در بسياري از تلويزيون هاي ۴K مورد استفاده قرار گرفته و محبوبيت زيادي دارد.
با توجه به گزارش هايي که قبلاً انتشار يافتند، اپل در ابتدا مي خواست از ست تاپ باکس فعلي خود براي استريم زنده شبکه هاي تلويزيوني استفاده کند و بعداً در نظر داشت تا با قرار دادن کنترلر در جعبه دستگاه، با پلي استيشن سوني و اکس باکس مايکروسافت وارد رقابت شود؛ هرچند که اين دستگاه با کنسول هاي خانگي گران قيمت دو کمپاني تفاوت هاي فراوان و فاحش دارد.
در مجموع، اپل برنامه هايي بزرگ و جاه طلبانه براي ست تاپ باکس اپل تي وي داشته است، اما اين برنامه ها هيچگاه قادر به فراهم آوري حاشيه سود مد نظر اپل نبودند. گفتني است که اپل اخيراً تيموتي توئردهال، مدير پيشين واحد Fire TV آمازون را نيز به استخدام خود در آورده و از اين جهت، بعيد نيست که کماکان به دنبال عرضه نسلي ديگر از اپل تي وي باشد.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط

برچسب ها

اندکی تفکر …

وضعیت کنونی شما،
سرنوشت نهایی شما نیست.
روزهای خوب هم خواهند آمد...