آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد


فصلنامه همشهری اقتصاد: این شرکت ها چگونگی انجام گرفتن کارها در دهه های بعدی را مورد بررسی قرار داده اند.

 

امروزه مشاغل آنلاین و پرمتقاضی در حال تغییر روش و نحوه درآمدزایی در میان گستره وسیعی از افراد هستند. این مشاغل فرصت های جدیدی را برای افراد حرفه ای ایجاد می کنند که حتی آنان می توانند در منزل بمانند و شاغل نیز باشند. یا این که از طریق برنامه های کاربردی روی تلفن همراه یا رایانه شخصی خود به مشاغل و محیط های کاری مورد نظر اتصال داشته باشند و به همکاری با آنها بپردازند.

تجارت جهانی می تواند با واگذار کردن کار به افراد در سراسر جهان منافعی را به دست آورد و همچنین کارکنان می توانند با شرایط منحصر به فرد خود به راحتی و با کمترین زحمت یک درآمد ثابت داشته باشند.

از سال ۲۰۱۰ میلادی تاکنون این نوع تجارت، بودجه ای به ارزش ۹۴ میلیارد دلار دریافت کرده است و همچنین با آغاز سال ۲۰۱۶ به رشد خود ادامه داده اند. در ادامه این نوشتار به هشت شرکت برجسته جهانی اشاره می کنیم.

شرکت آمازون (Amazon)

 آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد

 

در حال حاضر شرکت آمازون تجارت الکترونیک را تحت سلطه خود قرار داده است و اکنون در حال ارائه تحویل محلی از طریق خدمات اولیه فعلی خود است. کارگران می توانند از طریق آمازون فلکس استخدام شوند و با هر یک ساعت کار تحویل برای شرکت، مبلغی بین ۱۸ تا ۲۵ دلار را تولید کنند. به این شرکت برچسب مخل بودن در بازار تحویل و بسته بندی زده شده است.

 


شرکت یوبِر (Uber)
 آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد

 

شرکت یوبر، صنعت نقل و انتقالات پر متقاضی را دستخوش تحولات جدی ساخته است. این مجموعه به اولین نمونه ای تبدیل شده است که نشان می دهد خود مصرف کنندگان چگونه می توانند تنها توسط یک برنامه کاربردی به عنوان واسطه عمل کنند و به یک به یک مصرف کنندگان خدمت رسانی کنند.

قطعا پیشرفت این شرکت از طریق ارائه خدماتی است که بیشترین تقاضا را از جانب مردم داشته باشد و همچنین با تخفیف های بیشتر و تجربیات بهتری همراه باشد. می توان این اقدامات را عامل رشد و موفقیت این شرکت دانست.

 


شرکت لِد جنیس (LeadGenius)
 آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد

 

شرکت لِدجنیس از یک ترکیب منحصر به فرد تشکیل شده که از محققان حقیقی و یادگیری ماشینی استفاده می کند تا در رساندن تجارت به نسل پیش روی خود کمکی کرده باشد. این شرکت توانسته با به کارگیری محققانی در بیش از چهل کشور که ۵۳ درصد از آنها دارای تحصیلات دانشگاهی یا مدارجی بالاتر از آن هستند، از آن دسته از رقبای خود که تنها به نرم افزارها متکی بوده اند، پیشی بگیرد. باید بگوییم که رهبران B2B گرد هم می آیند تا از آخرین تکنولوژی های روز دنیا استفاده کنند اما این محققان همچنین به جمع آوری اطلاعات به صورت عادی و غیر اتوماتیک می پردازند و کیفیت آن را تضمین می کنند که این تضمین کیفیت باعث می شود تا دنیای تجارت از رسیدن به بالاترین کیفیت اطمینان حاصل کند.

شبکه محققان ماهر شرکت لِدجنیس، برای منعکس کردن ساختار نیروی کار سنتی، قابل ملاحظه است زیرا کارگران در آنجا تخصص پیدا می کنند و در تیم های مختلف مشغول به همکاری می شوند. لِدجنیس برای حمایت از اتحاد کارگران ملی، سریع ترین رشد را در بین شرکت های اولیه دارا بوده است.

 


شرکت لایفت (Lyft)
 آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد

 

گرچه ارزش شرکت لایفت در مقایسه با ارزش ۶۲٫۵ میلیارد دلاری شرکت یوبِر فقط ۵٫۵ میلیون دلار است اما اخیرا همین شرکت خدمت رسانی با چنین ارزش کمی، سرفصل های جدیدی را از همکاری خود با شرکت جنرال موتورز ایجاد کرده است. این نوع سرمایه گذاری ها از آینده ای خبر می دهد که ممکن است در آن زمان راننده ها به جای این که خودشان سوار بر ماشین شوند و خود آن را برانند، درخواست کنند تا تنها از طریق یک نرم افزار و برنامه راهبردی یک ماشین خودران را هدایت و فرماندهی کنند.

زیر پر و بال داشتن شرکت لایفت توسط شرکت جنرال موتورز، این امکان را به جنرال موتورز می دهد تا به تکنولوژی که باعث قوی تر شدن شرکت های مشارکتی می شود، دسترسی پیدا کند.

 


شرکت گوگل (Google)
 آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد

 

اکثر مردم این گونه می پندارند که شرکت گوگل تنها یک موتور جستجوگر است و بس، اما در واقع این شرکت سهم عمده ای را در طیف گسترده ای از صنعت نوآوری دارد. رایت ویت، یک نرم افزار مربوط به رانندگی است که در حال حاضر در فلسطین اشغالی مورد آزمایش قرار گرفته است. این نرم افزار یک برنامه ترافیکی دارد که گوگل آن را در سال ۲۰۱۳ صاحب شده است. کار رایت ویت دقیقا مشابه با کاری خواهد بود که یوبِر و لایفت انجام می دهند و افراد تنها از طریق نرم افزار وِیز می توانند به آن دسترسی داشته باشند. کسانی که نیازمند جابجایی در سطح شهر هستند فقط کافی است تا مشخصات مسیر رفت و آمدی خود را در این برنامه وارد کنند تا این نرم افزار با توجه به ویژگی مسیر مورد نظر، راننده ای را به مکان آن شخص اعزام کند.

 


شرکت اینستا کارت (Instacart)
 آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد

 

شرکت اینستاکارت خدمات خود را فقط محدود به فعالیت در زمینه خرید محصولات غذایی کرده است، با این رویه که خریداران محلی را در هر منطقه خدماتی گرد هم می آورد تا مواد غذایی و کالای مورد نیاز مصرف کنندگان را از فروشگاه ها خریداری کنند و به آنها تحویل دهند. در حالی که اکثر کارگران، پیمانکاران مستقل هستند، خریداران نیز می توانند در برخی مناطق این درخواست را بدهند تا به صورت پاره وقت در این شرکت ها فعالیت داشته باشند. گرچه در حال حاضر این شرکت کار خود را به خوبی انجام می دهد اما افزایش رقابت از طرف شرکت آمازون و شرکت خدماتی وال مارت، شرکت اینستا کارت را مجبور کرده که اندکی عقب نشینی کند.

 


شرکت آلفرد (Alfred)
 آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد

 

در حالی که تعداد زیادی مجموعه خدمات اقتصاد شراکتی – ماموریتی وجود دارد، شرکت آلفرد اقدام به ترکیب چندین نوع کار در یک برنامه کاربردی کرده است. کارگران محلی با نرم افزارهایی که آموزش دیده اند تا خدمات مورد نیاز مصرف کنندگان را در هر زمانی تامین کنند، خدماتی را از جمله خرید مواد غذایی، خشکشویی و نظافت منزل را برای آنها فراهم می آورند. هزینه این خدمات مبلغی بین ۱۵ تا ۴۲ دلار در هفته تعیین شده است. همچنین در حال حاضر این شرکت در شهرهای سان فرانسیسکو، لوس آنجلس، واشنگتن دی سی و شیکاگو در حال رشد است و برنامه هایی را برای توسعه و گسترش آن به شهرهای جدید دارد.

 


شرکت تسک رابیت (TaskRabbit)
 آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد

 

شرکت تسک رابیت حدودا از سال ۲۰۰۸ میلادی تاسیس شده و شروع به کار کرده بود اما به طور تدریجی طی این سال ها به بازارهای جدیدتری گسترش یافته است. افراد می توانند در مناطق مشارکتی، خدماتی نظیر نقل و انتقالات، امور نظافتی، تعمیر اسباب منزل و حتی چیدمان مبلمان خانه ها و سایر خدمات را ارائه دهند.

سینتیا جانسون – مدیر توسعه نام تجاریلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

لیست مشاغل مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق …لیست مشاغل مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نیروی متخصص فدرال کاروفناوری کَلالهبه وبلاگ کاروفناوری کلاله خوش آمدید دوستان لطف نمایید در نظر سنجی کاروفناوری که در بررسی نحوه تاثیرتشویق در افزایش یادگیری هر …بررسی نحوه تاثیرتشویق در افزایش یادگیری طرح تحقیق مقدمه بیان مسئلهپایگاه مقالات علمی مدیریتبا سلام خدمت مخاطبین فرهیخته پایگاه مقالات علمی مدیریت این پایگاه حاصل فعالیت های خبرگزاری اقتصاد ایرانفناوری های که در آینده تجاری صنعت خودرو نقش اساسی دارندکارفرما ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادکارفرماکارفرما یک شخصیت حقیقی یا شخصیت حقوقی است که یک طرف امضاکنندهٔ موافقت‌نامه یا مهاجر ونكوور این سوالی ست که ممکن است در ذهن صاحبان شرکت های شخصی باشد؛ ولی پیش از آن که کسب درآمد از اینترنت قانونی و تضمینیآموزش بهترین روش های کسب درآمد در منزل آموزش روش های صحیح و عملی کسب درآمد از اینترنت نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان قلی پور بلکا …از طرف دیگر معماری داخلی به لحاظ معیارهای روانشناسی اهمیت بسیاری دارد میزان امنیت پول نیوز نوآوری های به کار رفته در وایلد کت قثط در طراحی خودرو خلاصه نمی شود زیرا تمام بدنه کاروفناوری کَلاله پرسش نامه و تحقیق میدانی درس کاروفناوری با سلام و عرض ادب لطفا به نظرسنجی زیر با حوصله و دقت لیست مشاغل مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه لیست مشاغل مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نیروی متخصص فدرال بررسی نحوه تاثیرتشویق در افزایش یادگیری هر چیزی پیدا می شود بررسی نحوه تاثیرتشویق در افزایش یادگیری طرح تحقیق مقدمه بیان مسئله خبرگزاری اقتصاد ایران اولین تصویر لو رفته از اکسپریا جدید شفاف سازی، راهکار برون رفت از وضعیت نابسامان ساخت و کارفرما ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد کارفرما کارفرما یک شخصیت حقیقی یا شخصیت حقوقی است که یک طرف امضاکنندهٔ موافقت‌نامه یا قرارداد است مهاجر ونكوور این سوالی ست که ممکن است در ذهن صاحبان شرکت های شخصی باشد؛ ولی پیش از آن که شرکت پایگاه مقالات علمی مدیریت با سلام خدمت مخاطبین فرهیخته پایگاه مقالات علمی مدیریت این پایگاه حاصل فعالیت های علمی حقوق بشر ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد حقوقبشر حقوق بشر اساسی‌ترین و ابتدایی‌ترین حقوقی است که هر فرد به طور ذاتی، فطری و به صرف انسان کسب درآمد از اینترنت قانونی و تضمینی آموزش بهترین روش های کسب درآمد در منزل آموزش روش های صحیح و عملی کسب درآمد از اینترنت پول نیوز نوآوری های به کار رفته در وایلد کت قثط در طراحی خودرو خلاصه نمی شود زیرا تمام بدنه این

برچسب ها

اندکی تفکر …

پیش از آنکه بالارفتن از نردبان موفقیت را آغاز کنید، مطمئن شوید که نردبان را به ساختمان مناسب تکیه داده اید.
استفان کاوی