پر بازدید ترین مطالب

آپديت 1.06 بازي فيفا 18 منتشر شد


آپديت 1.06 بازي فيفا 18 منتشر شد

خبرگزاري آريا – الکترونيک آرتز آپديت جديدي را براي يکي از مهم ترين عناوين خود يعني فيفا 18 منتشر کرده است. اين آپديت جدا از تغييراتي که در بخش آنلاين بازي به وجود مي آورد، تاثير مثبتي روي روند داوري مسابقات نيز خواهد گذاشت.
از مهم ترين مشکلات رفع شده در اين آپديت را مي توان رفع باگ پنالتي گرفتن داوران بازي در صورت برخورد سر بازيکنان دو تيم هنگام زدن ضربه سر در محوطه جريمه دانست.
ديگر تغيير مربوط به آپديت جديد فيفا به اصلاحات در پست دروازه باني بر مي گردد. مدتي زماني که دروازه بانان براي بلند شدن از زمين به آن نياز دارند کاهش يافته و همين موضوع باعث مي شود تا روي ريباندهاي پيش بيني نشده و ضربات بعدي بازيکنان تيم حريف، واکنش بهتري نشان دهند. همچنين مشکلي در صورت دادن پاس عقب با واکنش نشان ندادن بازيکنان خودي به اين موضوع قابل مشاهده بود، با نصب اين آپديت رفع خواهد شد.
همچنين بعد از اين به روزرساني، در صورتي که شما در بخش التيميت تيم بازي بوده و به منو کنسول خود برويد، بازي پس از مدتي شما را از اين منو خارج خواهد کرد. در بخش مربيگري نيز باگ اضافه نشدن بازيکنان آزاد به تيم رفع شده و برخي از باگ هاي اين بخش و قسمت التيميت تيم به صورت کامل رفع شده است.
در نهايت مشکل نمايش سطح پيشرفت بازيکنان و امتيازات دريافتي از سمت آن ها نيز در اين به روزرساني برطرف شده است. به روزرساني لباس تيم ها، رفع مشکلات گرافيکي برادکست بوندسليگا، مشکلاتي که در صورت ساخت يک کاپ با تيم بانوان به وجود مي آمد و برخي باگ هاي جزيي در بخش هاي مختلف بازي در اين آپديت به طور کامل رفع شده اند.
اين به روزرساني هم اکنون براي پلي استيشن 4، ايکس باکس وان و پي سي در دسترس است.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب