پر بازدید ترین مطالب

آيفون 6.1 اينچي سال 2018، يک بار ديگر بدنه اي از جنس فلز خواهد داشت


آيفون 6.1 اينچي سال 2018، يک بار ديگر بدنه اي از جنس فلز خواهد داشت

خبرگزاري آريا – ماه گذشته مينگ-چي کو، تحليلگر نام آشناي موسسه KGI Securities گفت که اپل طي سال آتي ميلادي، از آيفوني 6.1 اينچي رونمايي مي کند که طراحي آيفون X را به ارث برده اما به جاي پنل OLED، از LCD بهره مي برد. حالا نشريه Nikkei هم به اطلاعات بيشتري درباره موبايل بعدي اپل دست يافته و مي گويد که اين مدل از آيفون، درست مانند آيفون 7 و 7 پلاس به بدنه آلومينيومي مجهز مي شود.
همانطور که قطعاً از پيش مي دانيد، آيفون 8 از منظر طراحي تفاوت چشمگيري با آيفون 7 نداشت و شايد يکي از معدود تغييرات، بدنه شيشه اي آن بود که امکان پشتيباني از شارژ وايرلس را فراهم مي کرد. با اين حال بنابر گزارش هاي تازه، آيفون 6.1 احتمالاً دوباره با استفاده از آلومينيوم ساخته مي شود و در رنگ هاي گوناگون به بازار مي آيد. منابع Nikkei افزوده اند که دو موبايل ديگر اپل در سال 2018، پنل نمايشگر OLED داشته و در ابعاد 6.2 اينچ و 5.8 اينچ عرضه مي شوند.

آيفون 7 اپل، در 5 مدل با رنگ هاي رزگلد، طلايي، نقره اي، جت بلک و مشکي مات به دست مشتريان رسيد. در همين حال، آيفون X تنها در دو رنگ نقره اي و خاکستري فضايي عرضه شد و آيفون 8، رنگ طلايي را نيز به اين دو رنگ اضافه کرد. برخي عقيده دارند که توليد گزينه هاي رنگي بيشتر، در طراحي شيشه اي آيفون X و آيفون 8 براي اپل دشوار است و اين دو موبايل به همين خاطر در رنگ هاي کمتري نسبت به سابق عرضه شده اند.
آيفون 6.1 اينچي سال آينده، ارزان قيمت مدل از ميان سه موبايل تازه اپل خواهد بود و استفاده از بدنه فلزي و پنل نمايشگر LCD، گواهي بر اين موضوع است. با اين حال هنوز بايد منتظر ماند و ديد که تکليف قابليت شارژ وايرلس چه مي شود و اپل مي تواند راهي براي پشتيباني از آن به همراه بدنه آلومينيومي بيابد يا خير.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب