آموزش درست کردن سالاد تره فرنگی و انارمفیدستان:

آموزش درست کردن سالاد تره فرنگی و انار

آموزش درست کردن سالاد تره فرنگی و انار 

طرز تهیه سالاد تره فرنگی و انار خوشمزه را برای شما تدارک دیده ایم که سرشار از مواد مغزی و خوشمزه می باشد. پس با هم آن را درست کنیم.  حالا که فصل انار است، سعی کنید به جز استفاده از انار به عنوان میوه، استفاده های دیگری نیز از آن بکنید. در این مطلب طرز تهیه سالادی با انار و تره فرنگی را به شما آموزش داده ایم، که حتما از آن خوشتان می آید.

 

مواد مورد نیاز:
تره فرنگی: ۵۰۰ گرم
گردو (خرد شده): ۱۵۰ گرم
سیر (له شده): ۲ حبه
انار: ۱۵۰ گرم
رب انار: ۱ ق س
فلفل دلمه ای (نگینی خردشده): ۱ عدد
نمک و فلفل: به میزان لازم
روغن زیتون: ۲ ق س

 

روش تهیه: 

۱- قسمت سفید تره فرنگی را به صورت عمودی به دو نیم تقسیم کرده و داخل قابلمه ای حاوی آب جوش و مقداری نمک به مدت ۳ دقیقه بجوشانید تا کمی نرم شود. بعد آن را آبکش کرده، تکه های بزرگ تر را جدا کنید و بقیه را نگینی خرد کنید.

 

۲- گردو، سیر، انار، رب انار، فلفل دلمه ای، روغن زیتون، تره فرنگی (نگینی خردشده)، نمک و فلفل را داخل کاسه ای ریخته و مخلوط کنید.

 

۳- یک ورقه تره فرنگی را روی سطح صافی قرار داده، سپس مقداری مخلوط موارد روی آن ریخته و رول کنید (این کار را تکرار کنید تا مواد تمام شود).

 

۴- رول های آماده شده را داخل ظرفی چیده و با اناز تزیین کنید. 

 

 لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

سوپ، انواع سوپ، آموزش پخت سوپ، آموزش درست کردن …سوپ،آموزش پخت سوپ،انواع سوپ،سوپ برای بیمار،انواع پیش غذا،پخت سوپ،سوپ سریع،سوپ با انواع شربت و نوشیدنی، آموزش درست کردن نوشیدنی، …در این بخش شما با انواع درست کردن دسر،انواع نوشیدنی،انواع دسر،آشپزی،انواع نوشیدنی آموزش آشپزی، غذاهای ایرانی، انواع دسر، آشپزی …طرز تهیه ته چین مرغخورشت کرفسجوجه کبابتزیین سالاد الویه آشپزیاشپزیتزیین سالاد آش و سوپ آشوسوپبانوکده اگر مزه شلغم را به صورت تکی دوست ندارید حتما این آش را درست کنید و از مزه بی آشپزی آموزش آشپزی و طرز تهیه انواع غذا آشپزی غذاهای گوشتی غذاهای دریایی مرغ و انواع پرنده آش، سوپ و آبگوشت کبابی و تنوریآموزش ساخت دستبند نخی پاراکورد بغبغو …توی این آموزش به شما نشون میدم که چطور با کمترین هزینه و زمان ، یک دستبند نخی زیبا و ته چین ساده زعفرانی آموزش آشپزیمینا اگر بخواهیم نه چین زعفرانی با مرغ درست کنیم نیز از همین روش استفاده میکنیم؟ سوپ، انواع سوپ، آموزش پخت سوپ، آموزش درست کردن سوپ سوپ،آموزش پخت سوپ،انواع سوپ،سوپ برای بیمار،انواع پیش غذا،پخت سوپ،سوپ سریع،سوپ با خامه انواع شربت و نوشیدنی، آموزش درست کردن نوشیدنی، نوشیدنی گرم در این بخش شما با انواع درست کردن دسر،انواع نوشیدنی،انواع دسر،آشپزی،انواع نوشیدنی گرم آموزش آشپزی، غذاهای ایرانی، انواع دسر، آشپزی آنلاین،آشپزی با طرز تهیه ته چین مرغخورشت کرفسجوجه کبابتزیین سالاد الویه آشپزیاشپزیتزیین سالادسالاد آش و سوپ آشوسوپ بانوکده اگر مزه شلغم را به صورت تکی دوست ندارید حتما این آش را درست کنید و از مزه بی نظیر آن آموزش ساخت دستبند نخی پاراکورد بغبغو دستبند نخی کیک و توی این آموزش به شما نشون میدم که چطور با کمترین هزینه و زمان ، یک دستبند نخی زیبا و شیک برای ته چین ساده زعفرانی آموزش آشپزی مینا اگر بخواهیم نه چین زعفرانی با مرغ درست کنیم نیز از همین روش استفاده میکنیم؟

برچسب ها

اندکی تفکر …

انشاي پسر بچه آلماني به پدر رفتگرش:
پدر عزيزم من به خوبي ميفهمم
که بسيار با شرف است آنکس که انسان باشد و بين آشغال ها نان پيدا کند،
تا آنکس که آشغال باشد و بين انسانها نان پيدا کند...!!!!!

پر بازدیدترین مطالب