پر بازدید ترین مطالب

آغاز دور جدید پیش فروش ساندرو استپ وی از ۱۲ آذر


گروه سایپا اعلام کرد به‌مناسبت فرارسیدن هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص)، دور جدید پیش‌ فروش ساندرو استپ وی با موعد تحویل فروردین و اردیبهشت ۹۷ از ۱۲ آذر آغاز می‌شود.

رضا تقی زاده معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا ضمن اشاره به میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در چند روز آينده، از آغاز دور جدید پیش‌فروش خودروی رنو ساندرو استپ‌وی به همین مناسبت از هفته‌ی آینده خبر داد. تقی زاده در این زمینه اعلام کرد:

گروه خودروسازی سایپا با هدف تأمین نیاز بازار و در راستای جلب حداکثری رضایتمندی مشتریان گروه سایپا مرحله‌ی جدید پیش‌فروش خودروی رنو ساندرو استپ‌وی از روز یکشنبه مورخ ۱۲ آذرماه ۱۳۹۶ آغاز خواهد شد. 

مقاله‌ی مرتبط:

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا موعد تحویل خودروهای این طرح جدید را فروردین و اردیبهشت سال ۱۳۹۷ اعلام کرد و گفت:

این طرح جدید با هدف تنظیم بازار و در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان سایپا برنامه‌ریزی شده است. در همین زمینه و با هدف توزیع عادلانه و جلوگیری از عرضه‌ی مجدد، محدودیت ثبت‌نام با هر کد ملی همانند طرح‌های پیشین اجرا خواهد شد و تنها کسانی قادر به ثبت‌نام استپ‌وی خواهند بود که پیش از این موفق به ثبت نام این خودرو در طرح‌های پیشین نشده باشند.

ساندرو استپ وی sandero stepway

شرایط پیش فروش این خودرو را می‌توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

خودرو مبلغ پیش‌پرداخت (تومان) سود مشارکت سالانه سود انصراف سالانه توضیحات زمان تحویل
ساندرو استپ‌ وی (AT) ۲۷,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵ ٪ ۱۲ ٪ قیمت روز فروردین و اردیبهشت ۹۷
ساندرو استپ‌ وی (MT) ۲۴,۰۰۰,۰۰۰

متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۱۲ آذرماه به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه سایپا به نشانی  http://saipa.iranecar.com مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام خودروی ساندرو استپ‌وی اقدام کنند.لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب