پر بازدید ترین مطالب

آب کردن شکم و پهلو با درمانهاي خانگي


آب کردن شکم و پهلو با درمانهاي خانگي

خبرگزاري آريا –
رفع چربي دور شکم،از بين بردن چربي دور شکمکاهش وزن با از بين بردن چربي شکم و پهلو متفاوت است
کاهش وزن با از بين بردن چربي شکم و پهلو متفاوته. چربي موجود در پهلو و شکم نه تنها باعث بروز يرخي بيماري ها ميشه، بلکه باعث زشتي و ناموزون بودن اندام هم ميشه. روزانه ممکنه غذاهاي مختلفي بخوريم که ارزش غذايي چنداني ندارند اما داراي چربي زيادي هستن، بنابراين براي از بين بردن چربي بايد حواسمون به رژيم غذايي روزانمون باشه. بعضي از ترکيبات وجود دارن که به رهايي از چربي دور شکم و پهلو کمک ميکنن. در ادامه برخي از خوراکي ها که چربي سوز هستند بهتون معرفي ميکنم.
ليمو و عسل ترکيب شگفت انگيز
يکي از راههاي خانگي براي خلاص شدن از چربيهاي دور شکم استفاده از ليمو و عسله. آب چند عدد ليمو ي تازه را گرفته و به همراه يک قاشق عسل و مقداري آب با هم مخلوط کنيد. آنقدر هم بزنيد تا عسل به خورد آب بره. اين معجون را صبح زود با معده خالي نوش جان کنيد. اين نوشيدني حرکات روده را تنظيم و همچنين پوستتون را روشن و شفاف ميکنه.
رفع چربي دور شکم،از بين بردن چربي دور شکم
يکي از راههاي خانگي براي خلاص شدن از چربيهاي دور شکم استفاده از ليمو و عسل است
چاي سبز چربي سوز مؤثر
براي اينکه چربي هاي دور شکم را از بين ببريد چاي سبز را ناديده نگيرين. اين گياه داراي خواص زياديه و غني از آنتي اکسيدانهاست که ميتونه بدنتون را بدون خوردن غذا تا چندين ساعت نگه داره و احساس سيري بهتون دست بده. اگه ميخواين به نتيجه بهتر و سريعتري برسين بايد چاي سبز را بدون شکر استفاده کنيد.
رفع چربي دور شکم،از بين بردن چربي دور شکم
براي اينکه چربي هاي دور شکم را از بين ببريد چاي سبز را ناديده نگيريد
کدو سبز
کدو يکي از سبزيجات بسيار و سالم و مغذي و غني از فيبر است. کدو همچنين اثر خنک کننده بر روي معدتون داره. وجود فيبر ميتونه ساعتها انرژي بدنتون را تامين کنه بدون اينکه احساس ضعف کنين. با گنجوندن کدو و آب اين سبزي در رژيم غذايي ديگر نگران چربي دور شکم و پهلوي خود نباشين.
رفع چربي دور شکم،از بين بردن چربي دور شکم
کدو يکي از سبزيجات بسيار و سالم و مغذي و غني از فيبر است و براي رفع چربي دور شکم مفيد است
سرکه سيب
سرکه سيب هم يکي ديگه از مواديه که ميتونه چربي دور شکم و پهلو را از بين ببره. اين سرکه را با مقداري آب مخلوط کنين و بنوشيد. اين ماده هضم را بهبود بخشيده و همچنين کمک ميکنه تا از کلسترول بد در امان باشين. سرکه سيب سوخت و ساز بدن را افزايش و اشتها را کاهش ميده. بنابراين آن را از قلم نيندازين.
آب کردن شکم،آب کردن شکم و پهلو
سرکه سيب يکي ديگر از موادي است که ميتواند چربي دور شکم و پهلو را از بين ببرد
آب جعفري
جعفري هم از دسته سبزيجاتيه که بسياري از ماها اونو ناديده ميگيريم و استفاده چنداني ازش نميکنيم، غافل از اينکه يکي از پرفايده ترين سبزيجاته. جعفري براي کليه ها عالي و تقريبا بدون چربيه. آب جعفري ميتونه به از دست دادن چربي و سم زدايي بدن کمک فراووني بکنه.
آب کردن شکم،آب کردن شکم و پهلو
جعفري هم از دسته سبزيجاتي است که براي رفع چربي شکم مفيد است
عصاره ي طبيعي زغال اخته
ذغال اخته بخاطر طعم خاصي که داره خيلي از افراد ازش استفاده نميکنن. اين ميوه داراي آنتي اکسيدانهاي فراوان و ويتامين C بوده که به از دست دادن چربي کمک ميکنه. آب زغال اخته يک چربي سوز مؤثر هست.
آب کردن شکم،آب کردن شکم و پهلو
آب زغال اخته يک چربي سوز مؤثر هست
سيب پخته
اين ميوه يکي از بهترين راهها براي از بين بردن چربي دور شکمه. سيب پخته فوايد زيادي براي بدن داره. با خوردن سيب در يک وعده غذايي مقدار قابل توجهي فيبر و آهن و مواد مغذي ديگه به بدنتون ترزيق ميکنين. سيب پخته هضم غذا را آسان ميکنه پس علاوه بر چربي سوزي براي افرادي که در هضم دجار مشکلن هم مفيده.
آب کردن شکم،آب کردن شکم و پهلوسيب يکي از بهترين راهها براي از بين بردن چربي دور شکم است
چاي قاصدک
يکي ديگه از داروهاي خانگي موثر براي از بين چربي چاي قاصدکه. اين گياه زيبا داراي ويتامينهاي زياد و پتاسيم فراوانيه که به بدن کمک ميکنه تا آب اضافي را کاهش بده. علاوه بر اين در دفع سموم بدن به ويژه نفخ شکم کمک ميکنه.
آب کردن شکم،آب کردن شکم و پهلويکي ديگر از داروهاي خانگي موثر براي از بين چربي چاي قاصدک است
فلفل و زنجبيل
اين دو ادويه به طور طبيعي قاتل چربي هاي شکمي هستن. فلفل تازه و زنجبيل را با هم در ظرفي مخلوط کرده و يک ترکيب گياهي براي خود تهيه کنيد. اين ترکيب سوخت و ساز را افزايش و چربي بيش از حد دور شکم و پهلو را ميسوزونه.
آب کردن شکم،آب کردن شکم و پهلو فلفل و زنجبيل قاتل چربي دور شکم هستند
کرفس
کرفس داراي کالري خيلي کم و غني از فيبر و مقدار زيادي ويتامين C و کلسيم است که در از دست دادن چربي دور شکم ميتونه کمک بزرگي بهتون بکنه. کرفس هم يکي از سبزيجات سالمه که چربي اضافي در بدن را ميسوزونه. قبل از وعده هاي غذايي نصف ليوان آب کرفس را گرفته و نوش جان کنيد. همچنين ميتونين آن را به سالاد و سوپ اضافه کنيد. اين گياه علاوه بر چربي سوزي خطر ابتلا به سرطان تخمدان در زنان را کاهش ميده. بنابراين از آن براي داشتن بدني سالمتر استفاده کنين.
آب کردن شکم،آب کردن شکم و پهلو
کرفس هم يکي از سبزيجات سالمي است که چربي اضافي در بدن را ميسوزاند
منبع: 2nafare.com
لینک منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

آخرین مطالب